bluetooth kulaklık seçmece

selamlar.

hangisi?

1- www.amazon.com.tr

2- www.amazon.com.tr

3- www.trendyol.com

4- www.hepsiburada.com

fark eder mi bilmiyorum, ama MacBook Air, iPad ve samsung telefon ile kullanılacak.

edit: elbette önerilere açığım.

xiaomi. tek geçerim.

  • baldan kaymak  (22.11.19 09:26:42)
Neredeyse aynı anda sormuşuz benzer soruları. 3 ve 4'ü kullanan arkadaşlarım memnun, apple'ınkiler koşarken filan da sorun yaratmıyormuş, çevremde urbanears kullananlar da sürekli aynı kulaklığa geri dönüyorlar yenilemek istediklerinde. Diğerlerini konusunda fikrim yok, ben de önerilere açığım.

  • saveur  (22.11.19 09:26:47)
Airpods alsam samsung cihazla kullansam diyorum ben de.. acaba tam performans alamaz mıyım diye de düşünüyorum..

  • denizmaniaherif  (22.11.19 09:51:14)
ben silikonlu olanları kullanamıyorum, alışamadım. O yüzden en sonunda 2.nesil airpods aldım. 2 ay falan oldu. Şu an çok memnunum. Kulaktan düşme gibi bir durum da yok. Ses kalitesi de bence gayet yeterli. Her gün 2 - 2buçuk saat dinliyorumdur. 1 hafta falan rahat gidiyor şarjı da.

  • icerden cikan adam  (22.11.19 09:56:51)
airdots şu an 140 tl hepsiburada da

www.hepsiburada.com
  • jugador  (22.11.19 10:02:08)