[]

Keçi sütü sabunu kullanmış olan?

Nispeten yağlı ve özellikle burun çevresi akneli bir yüz için özellikle güneşe maruz kalınca daha da kötüleşen bir yüze fayda sağlar mi keçi sütü sabunu özellikle yağlanma bakımından? Sebamed ya da okyanus sabun gibi türler işe yaramadı pek.
 
Keçiyi bilmiyorum ama eşek sütü sabunu yağlı cilde ciddi iyi geliyor. Mardin'de var sanırım en iyileri.


  • whoosie  (19.11.19 11:27:25) 
hangi markanın keçi sütü sabunu?

kastil sabununu da araştırmanızı öneririm. ben home made aromaterapi'ninkini kullanıyorum. memnunum.

Kocamaar çiftliğininkini de denedim. Homemade ile başlayabilirsiniz.
  • nıç  (19.11.19 11:37:03) 
@nıç
Şu satıcıdan satılan ürün dikkatimi çekti ama bu da zeytinyağlı keçi sütüymüş, içinde yağ olması akneleri daha kötü yapmaz mı?

urun.n11.com
  • siyah giyen adam  (19.11.19 11:46:07) 
@siyahgiyenadam - kesinlikle almamanızı öneririm böyle bir şey.

içeriğinde yağ olması cildi yağlandırır anlamına gelmiyor. bildiğiniz yağlar gibi düşünmeyin bunları, soğum sıkım yağlar, bitkinin özünden yapıyorlar. bahsettiğim sabun zeytinyağı sabunu gibi düşünün, sadece sıvı hali. hatta ayrı bir nemlendirici bile kullanmanız gerekir cilt tipinize göre sonrasında.

kaynak bulamadım ama bu tür konulara epeydir ilgiliyim. şimdi öylesine aratınca şu kıza rastladım, biraz itici ama anlatıyor başlarda: www.youtube.com

n11'den bilmediğiniz bir satıcıdan ne olduğu belirsiz bir şeyi yüzünüze sürmeyin lütfen.

şu hesapta cilt bakımı ile ilgili şeyler paylaşılıyor. sabitlenen story'leri de aradığını konuya göre inceleyebilrisiniz.

www.instagram.com - buna bir göz atın.
  • nıç  (19.11.19 15:26:44 ~ 15:32:41) 
keçi sütü sabununun böyle bir etkisi olduğunu hiç duymadım.

www.instagram.com ben bu hanımdan sabun ve krem alıyorum, çok memnunum. sabunlara tıklayarak etkilerini okuyabilir veya büşra hanım'a mesaj atabilirsiniz, yardımcı olur.
  • bir garip melek  (19.11.19 17:09:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.