Elektriklü süpürge konusunda ne önerirsiniz?

suyla kullanılanlat var, toz tormalı olanlar var. Hangisinden alsam bilemiyorum. deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

benim için önemli olan kuvvetli çeksin tozları.

Sulu olmasın kesinlikle, çabuk bozuluyor ve zamanla koku yapıyor diyorlar.
Torbasız olsun, bu zamanda torbalı almak saçma, gereksiz masraf çıkaracak size düzenli olarak.

Dyson cinetic big ball animal pro 2 kullanıyorum müthiş çekim gücü ve fırçaları var. Vileda yapmama gerek kalmıyor o kadar güzel bitiriyor ki tozu.
  • megalomaniac  (18.11.19 23:07:33)
rowenta veya philips. toz torbasız ve susuz olandan almanı tavsiye ederim. her ikisi de çok iyi çekiyoe ve sessiz.

  • delidir yakalayin  (18.11.19 23:11:58)
Evde xiaomi roborock s55 ve Rowenta silence force animal kullanıyoruz ikisinden de memnunum. Dyson alicaktim sonra araştırıp bunlarda karar kıldım hemen hemen dyson fiyatına geldi. Xiaomi icin yok böyle bir şey diyorum bir iPhone ilk çıktığında almıştım adamlar ne yapmış demiştim bu da öyle bir etki bıraktı ben de :)

  • monkey  (18.11.19 23:13:26)
Kedim sayesinde dyson'a mecbur kalmistim ama iyi ki de kalmisim. Biraz sesli ve biraz bilek gücü gerekiyor tabii o vakumlamayla.

  • goochie goochie  (19.11.19 01:28:16)
dyson. ufak el supurgesi bile inanilmaz cekis gucune sahip, torba yok.

bir de kalite istiyorsan miele iyidir ama fiyatlari sanirim dyson'a yakin.
  • cooperr  (19.11.19 01:44:15)
Robot süpürge + orta üst bir süpürge iyi ikili olabilir.
Orta üst süpürge için Grundig HEPA 13 silence tavsiye edebilirim.

  • yasasin yemek yemek  (19.11.19 04:21:15)
Susuz ve torbali tavsiye ederim. Sulu zaten kotu, torbasizin da surekli filtre temizligi yapilmali. En rahati torbali.

  • c1b2k3  (19.11.19 06:36:59)
rowenta yedek parça tamir sağlamlık.

  • mikahakkinen  (19.11.19 08:52:58)
kesinlikle sulu alma. fiyat performans olarak philips marathon ultimate alabilirsin. Zaten biraz araştırınca son yılların en çok satan süpürge modeli olduğunu görebilirsin. çevremde 4-5 kişiye aldırdım inanılmaz memnunlar. Dyson en iyisi ancak fiyatları philips'e göre daha yüksektir tabi ki.

  • kraldan cok kralci  (19.11.19 09:30:01)
ne kadar butcen oldugu ile de alakali.
varsa- dyson
yoksa rowenta

bende ikisi de var. dyson sarjli, cok eski bir model ama hala tas gibi 2014'den beri her gun kullaniyorum. bu sene bir pil problemi yapti ama pili degistirdik sadece.

rowenta xtreme power (sanirim bu model www.trendyol.com bu da baya iyi. indirimden almistim cok iyi cikti.
  • 65 derece  (19.11.19 12:32:25 ~ 12:32:57)