geçenlerde kadının biri krem sürdü eline mis gibi koku yayıldı etrafa?

soramadım ismini, böyle kremler var mı bildiğiniz. böyle sürünce mis gibi kokalım.

mis diye bir koku çeşidi yok galiba... Neyin kokusu hoşuna giderse onu alman lazım o yüzden başkasının önerisiyle koku almak saçma oluyor. zaten el kremlerinin çoğunu açıp koklamak yasak değil, o yüzden git kokla beğendiğini al.

  • nonell  (15.11.19 14:03:19)
acıbadem
zeytinyağlı
gül özlü
çay ağacı
argan yağlı
kakao - vanilya
avakado
lotus
yasemin
kiraz çiçeği
portakal çiçeği

seç beğen al
  • catch  (15.11.19 14:06:45)
www.loccitane.com.tr
Hem kalıcı hem de mis gibi gül kokar. Bu markanın kremlerini deneyebilirsiniz. Tek eksisi tuzlu olması :/

  • cilekli pasta  (15.11.19 14:20:29)
Ben de L'occitane diyecektim. Pahalı evet ama ben bunları parfüm niyetine (ya da parfümü daha kalıcı hale getirmek için diyelim) kullanıyorum.

  • SiyamkedisiZorro  (15.11.19 14:59:55)
rituals
ben hint gulu ve kiraz cicegi kullanmistim. kiraz ciceginden de devam ediyorum.
body cream aliyorum ve minik, canta kabima dolduruyorum. ellerim cok kuru oldugu icin body cream daha guzel geliyor.
  • 65 derece  (15.11.19 15:12:56)
benim etrafa koku yaymada favori kremim bebak. ama en küçük boyu 15-20 ml filan sanırım, büyüklerinde o kokuyu yakalayamadım. çiçek meyve gibi değil temiz kokuyor böyle ferahlık gibi filan, tam nasıl anlatılır bilemedim ama her sürenin oldukça hoşuna gidiyor.

  • ruz  (15.11.19 19:07:04)