Renault Kadjar alınır mı ?

Şanzıman problemlerinden gözümüz korktuğu için Nissan Qashqaiyi eledik.
Aynı bantta üretilen renault kadjarı düşünüyoruz,yıl sonu 2019 veya 2018 modellerde indirim olur mu ?

küçük ve düz şehirde yaşayan çekirdek aile için hangi versiyonunu önerirsiniz? benzinli -otomatik istiyoruz ama motor seçeneklerini tam bilmiyorum.

kadjarı bilmiyorum ancak capture=duster.

  • mikahakkinen  (13.11.19 16:55:21)
İzmir'de orta paket dizel otomatiğe 196 bin fiyat teklifi vermişler bizim kayınpedere. Fiyatı duyunca uygun gibi geldi.

  • eleutheiros  (13.11.19 16:57:39)
Qashqai halen iyi bir seçenek bence. Kadjar ikinci elde o kadar iyi değil. Bide Renault direksiyonlari iyi değil ama kadjar denemedim.

  • Topalordek  (13.11.19 17:17:42)
kia sportage varken kadjar a verilen paraya yazık olur.

  • jamswety  (13.11.19 18:14:42)
uzak durmanızı tavsiye ederim.

  • mysql34  (13.11.19 18:24:11)
Renault toplu iğne üretse o bile alınmaz.

  • lisw  (13.11.19 18:46:55)
Fransız arabalarından uzak durmak lazım. Hepsi problemli, hepsi seni tamirciyle akraba yapar, yazık olur..O sınıfta Toyota chr, mazca cx3 veya Mitshubishi asx önerebilirim.

  • yardım edin  (13.11.19 19:07:32)
Duyuruda ikinci paragrafı unutmuşum. Reno alacaksan dizel bak turbo benzinli motor yakıtta üzer 2.elde zor satılır. Nissan da dizel bak derim. Arabalardan pek anlamıyorsan veya kafan karışıksa yolda en çok gördüğün arabayı al bence. Parça servis ikinci elde sorun yaşamazsın. Kia mazda Mitsubishi ben olsam almam kötü arabalar değil ama almam. Başka seçenek varsa aklında ayrı duyuru aç. Octavia Megane nasıl mesela senin için? Suv değil ama bunlar tam aile arabası. Suv da tercihim Qashqai, kuga veya Tiguain olurdu.

  • Topalordek  (13.11.19 20:19:53)