Reklam engelliyici uygulamalar

Merhaba, chrome kullanıyorum ve adb ve adb plus kullanıyordum reklam engelleyici olarak. bugün hangi siteye girsem hep reklam. sanırım bu eklentiler artık çalışmıyor. kullandığınız bir eklenti var mı reklam engelleyici. varsa alabilir miyim?

uBlock origin

  • jugador  (13.11.19 12:58:38)
adBlock. canavar gibi çalışıyor.

  • scudman1  (13.11.19 13:05:57)
bazen oluyor arada. çare ctrl+f5

  • orijinal nick bulamadim  (13.11.19 13:42:15)
ublock origin +1

ek olarak, sözcü gibi sitelerin "reklam engelleyicinizi kapatın" uyarısını da engelleyebiliyor ayarlayınca.
  • kobuzchu kiz  (13.11.19 13:48:58)
adblock yeni bir haltlar karıştırdı. bazı reklamları zararsız olarak görüyor, google ile anlaşması gereği sanırım. ayarlarından engellenebiliyor hepsi ancak bu sefer de "engelledin ama engellemesen olmaz mı" minvalinde uyarılar çıkarıyor.
not: mozillaspor.

seçeneklerden "kabul edilebilir reklamlara izin ver" seçeneğini kaldırdım. ankette de hiçbiri kabul edilemez dedim. bakalım, deneme aşamasındayım.
  • attirmayin makedonun kafasini  (13.11.19 14:10:56)
uBlock Origin + AdGuard

  • heritage  (13.11.19 14:21:37)
yanlış hatırlamıyorsam chrome reklam engelleyicileri engellemişti, son durum nedir bilmiyorum ama. ben opera kullandığım için hiç sıkıntı yaşamadım yıllardan beri, tavsiye ederim :)

  • shadowfollower  (13.11.19 17:23:01)
Nano Defender, ayrıca Adblock uyarılarını da kapatıyor.

  • leo1905  (13.11.19 18:39:56)
iki tane reklam engelleyici kullanılmaz. bir tane seçersin onu kullanırsın. birden fazla kullanırsan birbiriyle çakışır sorun çıkarır.

ublock origin artık anti adblocklara karşı pek verimli değil. bu yüzden ublock altyapısını kullanarak geliştirilen nano adblocker ve yardımcı eklentisi nano defender var. şu an piyasanın en iyisi bu ikili kombo.

kısaca önce mevcut tüm reklam engelleyicileri kaldır. sonra sırasıyla nano adblocker ve ardından nano defender kur.

yukarıdaki cevapta nano defender denmiş ama nano defender tek başına hiçbir işe yaramaz. yardımcı bir eklenti o reklam engelleyici değil.
  • rotten head  (14.11.19 01:02:56 ~ 01:04:58)