Nasıl Burs Verilir?

Çok zengin değilim belki düzenli ödeme yapamam ama her ay 200-300 bir öğrenciye yardım etmek istiyorum nasıl bulabilirim ?

alikev'e bağış yapın, onlar sizin adınıza ulaştırır.

alikev.org
  • temasettin  (13.11.19 10:41:39)
TEV ya da ÇYDD

  • lcha  (13.11.19 10:41:58)
Kocası ölmüş, hiçbir sosyal güvencesi olmayan, bir kreşin temizlik vb işlerini yapma karşılığı yatacak yer alan bir kadın var. Kızı da çok küçük, ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Küçük görünen paraya bile ihtiyacı var. İstersen bilgilerini bulup iletirim özelden.

  • pisekar v2  (13.11.19 10:52:32)
Öğrenci değil ama eğitim vakfı olarak Ziçev var. Çok araştırmadım ama iyi ilgileniyorlar gibi duruyor zihinsel engelli çocuklarla.

  • havadakarada  (13.11.19 10:52:49)
Bence çevrenden bildiğin ya da tanıdıklarının bildiği birine veriver hem seni görmesinler

  • seyyar satıcı  (13.11.19 11:12:35)
bir arkadaşımın kardeşi bu sene tıpı kazandı, vermek isterseniz eğer burdan mesaj atabilirsiniz konuşuruz.

  • candide  (13.11.19 11:19:17)
gördüğün gibi işler çok karışık,
kendince bir kime yardım etmek istiyorum listesi oluştur ona göre davran.

  • dedim dedim de kime dedim  (13.11.19 11:21:03)
kurumlar yerine, kişilere direkt ulaştırabilirsiniz.

bağış yapacağınız vakfın; bina gideri, çalışan gideri vs bu bağışlardan karşılanır. tamamı öğrenciye gitmez. böyle küçük meblağları direkt vermeniz daha uygun.
  • mistikla  (13.11.19 11:27:16)
alikev'i simdi duydum. bir gugullayayim dedim nasil bir kurummus. ali ismail anisina kurulmus burasi. derli tomlu temiz bir olusuma benziyor. ben de yaptim bagisimi. vesile oldunuz, tesekkurler. @temasettin @sakince

  • jimicik  (13.11.19 11:50:25)
bir dahaki sefere darüşşafaka'ya bağış yapabilirsin.

www.darussafaka.org
  • morartu  (13.11.19 16:56:05)