Evde kolayca kanat geliştirmenin imkanı var mı?

Son derece siradan bir vücudum var. Kanatlarim neredeyse hic yok, evde basitce her gun duzenli olarak şınavdı, mekikti vs yapıp biraz kanat cikarabilecek nispeten üçgen olmasa da eskiye gore ucgenimsi bir vücut yapisina sahip olabilecegim hareket veya hareketler var midir bildiginiz? Sağ olun, var olun.

"DST100 CROSS TRAİNİNG ÇEKME KAYIŞI" adı ürünü veya muadilini alıyorsun, kapıya da asılabiliyor. kendi vücut ağırlığınla tüm vücut çalışabilirsin, eğimini ayarlayarak direnci artırabilirsin, dolayısıyla yerinde saymamış olursun.

www.google.com

bu da hareketler.
  • carisch  (12.11.19 11:11:37 ~ 11:12:20)
Saydıklarının kanatla bir ilgisi yok, latissimus dorsi bölgesini etkileyecek hareketler yapman lazım, ekipman ayarlayabilirsen en kolayı pull-up, onun dışında çekme hareketlerini evde yapabilir misin çok emin değilim dumbbell varsa yine nispeten dumbbell bent over dumbbell row falan yapabilirsin ama bunlar hep kısıtlı olur, bir kas grubunun gelişmesi için düzenli bir progressive overload gerekiyor.

  • angelus  (12.11.19 11:18:22)
örnek olması açısından www.thefitnesstribe.com linkinde görülen hareketlerden ve altında yer alan videodan uygun olanları zaman içinde zorluk derecesini artırarak yapabilirsin hiçbir şey yapmamaktan iyidir. hiç dumbbell falan olmasa da 1,5-2kg lik su şişesi ya da muhtelif ergonomik elle tutulur başka bazı materyaller ile ağırlık da ekleyebilirsin, biraz yaratıcılığına kalmış burası.

  • candanag  (12.11.19 12:59:00)
google a "lateral pull down at home" yaz

  • Hakan1980  (12.11.19 13:28:17)