Bira gibi aç bitir içki?

Selam alkol dostalri..
ustunuze afiyet, gobek yaricapimin alip basini gitmesi nedeniyle birayi biraktim ve lakin şöyle sahilde denize karsi kapagini acip tuketip cope atacagim birsey ariyorum..
bir arkadasim Volim diye birsey onerdi, şu an iciyorum ve tadi gercekten bok gibi, elimde patladi..
baska onerisi olan?

Maden suyu

  • eatpraylaw  (06.11.19 21:06:08)
Valla o dediğin durumda biranın yerini tutacak bir şey yok :(

  • pati  (06.11.19 21:12:28)
çörçil. soda tuz limon.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.11.19 21:14:09)
espri kismi bittiyse fikir alabilir miyiz?

  • alttaraf  (06.11.19 21:21:36)
Ucuzundan ufak şarap.

  • rastinon  (06.11.19 21:28:28)
Eskiden tekellerde minik konyaklar vardi. Olabilir mi?

  • la.luna  (06.11.19 21:35:52)
ufak sarap kac'lik oluyor ki, konyak'a bakarim

  • alttaraf  (06.11.19 21:38:55)
geçenlerde tekelde görmüştüm adını hatırlamıyorum ama bira şişesi gibi bir şişede satılan gazlı alkollü şarabımsı bi içki vardı, bira dolaplarına bakın orada satılıyordu. kaç kalori bilmiyorum ama biradan pek farkı yoktur belki

  • semaforo de medianoche  (06.11.19 21:44:09)
maden suyu

  • alperz  (06.11.19 22:06:54)
jack and coke. Kutuda viski kola karışımı. Ama göbeğe olan etkisi birayla benzer olur muhtemelen.

  • temasettin  (06.11.19 22:08:03)
aç bitir olabilecek kadar küçük şişeler artık yasak diye biliyorum, eskiden vardı alırdım yine iki seferde bitirirdim ama kaldırmışlar o konudan çok muzdaribim, büyük şişe alınca sarhoş olma ihtimalim küçük şişeden sarhoş olma ihtimalime göre daha fazla olduğundan alkol tüketimim bitti.

  • selam  (06.11.19 22:35:41)
  • aziz dostum jack  (06.11.19 22:41:53 ~ 22:48:44)
Bu wine cooler tarzı gazozlu şarap türü şeyler var ama kötü ya.

  • d max  (07.11.19 01:09:33)
Aç bitir şeylerin içinde çok fazla renklendirici oluyor unutmayın. Ufak bi matarada şarabınızı taşıyıp üzerine şekersiz gazoz ya da soda ekleyebilirsiniz.

  • kaset  (07.11.19 01:19:34)
İstanblue mix olabilir. Meyvelisi vodka-redbull karışımı gibi.

zenginsozluk.com
  • fezagezgini  (07.11.19 09:58:52)
sevmedigim bir sey icecegime sevdigimi az icerim daha iyi. kucuk kutulari var efesin.

veya buyuk bir jager alip mataraya koyup yudum yudum ondan icmek.
  • jimicik  (07.11.19 10:33:32)
O şekilde bira gibisi yok. O aç bitir şaraplardan, hazır kokteyllerden uzak dur.

Matara fikri için +1. Evde sangria hazırlayabilirsin ya da tinto de verhano'ya bakabilirsin ispanyol usülü şargoz( sanırım böyle deniyor)

Cider da güzel ben türkiyede bulunabilen strongbowu pek beğenmiyorum ama deneyebilirsin.
  • mirafiori  (07.11.19 22:15:40)
İlk 3 cevaptan sonra espri bittiyse falan demişsiniz. Soruda alkol önerisi istediğinize dair bir şey yok ve kilo almak istemiyorsunuz diye alkolsuz, şekersiz öneri yazdık. Ne var bunda espri diye algılayacak anlayamadım.

  • eatpraylaw  (09.11.19 02:43:26)
bira yerine diyorum, birayi biraktim mecburen diyorum, elbette bunun yerine alkollu bisey ariyorum, illa herseyi yazmak mi gerek?

  • alttaraf  (12.11.19 17:37:36)
smirnoff ice var.

  • cay koy geliyorum  (12.11.19 17:40:20)