11.11 indirimleri n11 ve kupon satışı

Arkadaslar kardesimin almak istedigi bikac teknolojik elektronik urun var. 11 kasimi bekliyoruz. Sabah kupon satisi vardi 9da sepete atip odeme yapmaya çalışınca hata oldu ve baskasinin sepetinde dedi. Kuponlar acilir acilmaz 3 snde odeme kismindaydim aslinda. Bu kuponlardan alabilen oldu mu aranizda?? Sozlukte de kimsenin alamadigini okudum.

Gecen seneki indirimi hatirlamiyorum. Aramizda var mi buyuk indiirmlerle urun almis olan? Tam ifade edemedim de sunu anlatmak istiyorum. Mesela 10 kasimda 5 binlik tv; 11.11 de 4 bine dusmustu 500 de kuponum vardi 3.500 e aldim tarzi efsane indirimli urun alan??

Yoksa balon mu indirim ve kupon olaylari? Teşekkürler

sunun surasında 6 gün kalmış zaten. eğer fiyatını takip ettiğiniz/bildiğiniz ürünlerse o gün fiyatına bakar alırsınız. önce bindirip sonra indirdikleri bilinen bir gerçek. takip ettiğiniz ürünlerin o gün fiyatının düşüp düşmeyeceğini de şimdiden kimse bilemez.

evet ucuza ürünler satılıyor o gün ama yüzde 90'ını aynı gün başka bir sitede aynı fiyata bulabilirsiniz, yüzde 9unu da o yıl içerisinde yine o fiyatlara alabilirsiniz. kalan yüzde 1 ürün gerçekten ucuza satılıyor.

bu arada elinizde 300 tl'lik kupon varsa gördüğüm kadarıyla o ürünü 40-50 tl daha ucuza alıyorsunuz diğer sitelere göre.

sabah 9daki kuponlar yalan dolan. alışveriş tutarınız kadar 'tık hızında kupon'u sepetinize ekleyip bekleyin.
  • brkylmz  (05.11.19 13:47:27)
kupona tıklayınca hesabına atıyor, 11 Kasımda kulanılacak sadece. 3 saniyede ödeme kısmındayım derken neyi kastettiniz anlamadım.

Kuponlar 11 kasımda işe yarayacak, benim de takp ettiğim bir ürün var bakalım gerçekten indirim olacak mı?

İndirim olmasa da aynı fiyattan bile satsalar kupon sayesinde 150 tl indirimle alacağım.
  • John Bloor  (05.11.19 14:06:13)
ben sabah aldım 222 tl'lik kupon. başta hata verdi ödeme, sonra bkm express ile al dedim, almış.

benimde takip ettiğim bi kaç ürün var, şu an sepete attım. fiyatını arttırmazlarsa alacağım.
  • contavolta  (05.11.19 14:06:20)
@john Bloor 4 kasimda n11 kupon satisina basladi mesela sabah 111 tlik kupon 1 tl, 444 tl degerindeki 44 liradan satıştaydı. Almak icin bayagi ugrastim odeme kisminda ya dondu ya başkasının sepetinde dedi.

@contavolta tebrikler valla.
  • hindistan cevizi  (05.11.19 14:08:25)
Ben tıkla kazan kuponlarla karıştırdım sanırım.

  • John Bloor  (05.11.19 14:14:00)
geçen yıl ekim ayının başında 2800liradan satılan BOSCH çamaşır makinasını 11-11 kampanyası ile 1900liradan almıştım.. aslında kampanya günü makinanın da fiyatı 2500'lere düşmüştü.. elimdeki kuponlarla + ekstra indirimlerle bana 1900liraya gelmiş oldu.. 11-11 kampanyası gerçekten işe yarıyor ama büyük alışverişlerde işe yarıyor..

bu yıl da SAMSUNG mikrodalga fırın almak istiyordum ama istediğim modeli N11'de satan düzgün bir satıcı bulamadığım gibi, kupon indirimiyle ödeyeceğim tutardan çok daha düşük bir fiyatı, HB sitesi 2saatlik indirim ile önüme koydu.. ben de havada kaptım tabi :)
  • strobist  (05.11.19 16:12:42 ~ 16:14:03)