Audi Paketleri Hakkında Bilgisi olan Romalı Aranıyor..

Merhabalar;

Sorum şudur ki;
Audi almak isteyen bir ekşi yazar için
Ambiente, Ambition, ve Sportback paketler arasındaki hiyerarşi ve içerik farkları lazım.

Konuya dair bilgisi olan romalılara minnet duulacak, teşekkür edilecek ve sevgiyle anılacaklardır.

Teşekkür kısmı peşindir :]

sportpack de suspansiyonlar daha sert, spor koltuklar vs ve daha seri bir surus olması gerekiyor diger audi modellerinden bildigim kadarıyla.

  • bryan fury  (17.04.10 00:47:30)
sportpack değil dostum sportback, tek kapılı sanıyorum bunlar. yine de peşinen teşekkürler :]

  • mhm  (17.04.10 01:20:46)
sportback a3 modeli. tahmin ettiginiz aksine a3 un 4 kapili olanlari sportback oluyor. a3 default olarak tek kapili. ambition en alt paket, ambiente ust paket olarak biliyorum. paketlerde tam olarak neler var bilmiyorum.

  • crucio  (17.04.10 02:00:25)
sportback in arkasi daha farkli. ambition un on izgara daha buyuk ve gosterisli. ambiente yorum yok:).

  • l6205013  (17.04.10 02:01:16)
tek kapılı sportback var yani kapı ile ilgili değil bence

bi de Attraction diye bir paket var o nedir ne değildir o da ayrı mevzu..

sadece arka tasarım ya daön ızgara ile sınırlı olduğunu da sanmıyorum, donanım ve motorla ilgili paketler sanıyorum ama resmi sitede göremedim bu detayları..
  • mhm  (17.04.10 02:10:57)
paket diye bir şey yok audi'de paket yerine donanım alıyorsun.

audi tek kapıdır
audi sportback çift kapılı olan modeli oluyor.

attraction spor süspansiyon demek
ambiation konforlu süspansiyon

bunlara ek olarak motor seçenekleri var

1.6 motor klasik motor lpg uyumlu
1.4 tfsi turbo fsi teknolojili motor cidden az yakar ancak lpg uymaz

donanımı yüksek bir araç istersen sunroof sis farı direksiyondan kontrol var mı diye bak.

yüksek modellerde f1 direksiyon dedikleri bir olay var çok bir şey değiştirmiyor fiyatı yükseltiyor.

alttan düz direksiyon var bir de bu güzel satarken iş görür.
  • john daniels  (02.04.12 21:22:25)