Aloe vera bitkisini nereden aldınız?

İnternetten güvendiğiniz yer var mı?

geçen sene bahçe marketten almıştım.

  • datnet  (04.11.19 14:20:27)
Antalyada yaşıyorsanız size kendi sürümümden verebilirim epeydir üretiyorum :) doldu taştı her yer..

  • denizmaniaherif  (04.11.19 14:46:22)
Kargoyla çelik yollayabilirim istersen.

  • la.luna  (04.11.19 14:49:03)
satin almadim. aile evinden kokleyip evime tasiyorum.

cosku dolu buyumus bir bitkinin uygun yerinden kopartarak buyutebilirsiniz. yoksa etrafinizda marketlere geliyor, migros'a vs. buyuk marketlerin btki bolumunden alabilirsiniz.
  • jimicik  (04.11.19 15:11:51)
@denizmania herif @laluna teşekkür ederim. Yaşadığım yerdeki çiçekçilerde de görüyorum da güvenemdiğimden sorayım dedim, çiçekçilerden alayım.

  • coca cola  (04.11.19 15:30:00)
Iste cicekcilerden alma. :D evde buyumuslerden verelim diyoruz, yasatmasi daha kolay diye. Saksi bitkileri ve ciceklerinin en guzelleri elden ele gecenlerden olur. Etrafinda aleo vera yetistiren varsa, bi balkonda gorursen falan bi dal iste, onu ek topragina veya.

  • la.luna  (04.11.19 15:55:25)
bazen yol kenarında oluyor, onlardan bir parça alıp dikilebilir

bilen arkadaşlar, tam neresinden keseceğiz ? bir el atın, ben de balkona dikeyim :)
  • MtKrt  (04.11.19 20:28:03)