Bu kız nasıl bu kadar hızlı evlendi ?

4 ay önce yürüdüğüm kız hatta baya sevgili olma aşamasına geldiğim kız evlenmiş.4 ayda hangi ara tanıstı bir de evlenme safhasına geldi.İlginç değil mi ?

önceki sevgilisidir, görücü usulü evlenmiştir, zaten buna abayı uzun yıllardır yakmış durumda birisidir gibi çeşitli ihtimaller var. ilginç ama böyle şeyler oluyor; yeter ki evlenilmek istensin.

  • Bruce  (03.11.19 00:45:57)
kadınlar çabuk unutuyor çünkü. anında siliyor, devam ediyor hayatına. aşk acısı çektiklerine de inanmıyorum şahsen.

  • nothing in my way  (03.11.19 00:53:28)
Ne guzel la iste.

Biriside alsa ya beni boyle. Mis :')
  • bir3iki7  (03.11.19 00:54:35)
Belki ben fesatım ama aynı anda iki farklı kişiyle flörtleşmiş olabilir.

  • epistemic_regress  (03.11.19 00:59:03)
Yok yani baktım ağustos ayında kıza çiçek göndermişim.Neyse sonra çiçek olayından sonra kız iletişimi kesti.Ağustos eylül ekim kasım ve evlenme .Abi nasıl oldu bu olay ya :( Ben de evlenicem :D

  • problem34  (03.11.19 01:10:30)
anadoluda bir söz vardır. düğün aceleye geldiyse gelin hamiledir diye. eski sevgilimdem iyi bilirim. bekle 7-8 ay sonra bi çeyrek takarsın yeğenine.

  • paudi  (03.11.19 01:27:11)
Kızlarda ani evlenme kararı almak erkeklere göre saha kolay

  • monkey  (03.11.19 05:03:35)
Hangi ara mı tanıştı?:) Belkide senden önce tanıyordu. Bu kadar saf olma.

  • el conquerador  (03.11.19 06:15:56)
Bir erkek iş arkadaşımın başına gelmişti. Ayrıldılar ve 15 gün sonra düğün dernekli olarak kız başkasıyla evlendi.
Amaç neydi, anlayamadık. Fena yıkıldı tabi arkadaşım.
15 günde...
4 ay yine iyiymiş.
  • pro9it9is9  (03.11.19 08:40:19)
seninki yine iyi. bana sulanan kadin 2 hafta sonra evlendi. biliyordum ayrildigini anlatiyordu. sordugunda da, istemedim. sonra bi baktim 2 hafta sonra evlenmis. inanmadim. evlilik cuzdanini gosterdi. bu arada eskiden tanidigina dondu. nasil igrendim anlatamam.

hormonlar leş iliskiler. kultursuzluk.

tum erkeklere sesleniyorum akilli olun. hayatinizi zehir etmek istemiyorsaniz akilli olun.
  • turbo sadık  (03.11.19 09:56:00)
bazilari 7-8 sene birlikte olup evlenmiyor ayriliyor bazisi da cabucak evleniyor. dogru yer ve zaman. bunda garip bir sey yok.

  • hot potato  (03.11.19 10:05:36)
büyük ihtimalle damat varken sen girdin olaya ekstradan

  • nahtoderfahrung  (03.11.19 10:31:09)
O çocukla zaten sevgilidir. yanlış anlama sen reklam arası gibi olmuşsundur. Kadınlar tehlikeli kardeşlerim.

  • komando kani var bende  (03.11.19 10:48:39)
cevabı sen vermişsin aslında

'ağustos ayında kıza çiçek göndermiştim, çiçzek olayından sonra iletişimi kesti.'

işte hem seni hem sevgilisini idare ediyormuş, çiçek olayında da sevgilisi anlayacak diye kesmiş muhabbeti.
  • hem şişko hem deli  (03.11.19 17:50:17 ~ 17:50:47)
futbolda üçüncü yedek kaleci vardır ya burada da o senmişsin brom, üzülme.

  • denek hayatım  (03.11.19 17:56:19)
aga senin boynuzlar tuzla'dan görünüyormuş.

  • datnet  (03.11.19 20:15:16)