moralim cok bozuk

cok bozuk ya cok bozuk.
çok sıkıştım nerden toparlicam bilmiyorum. sizde de aşırı mutsuzluk hali var mi ya. sığamıyorum hic bi yere. mutlu musunuz essahtan

Ben bugun efsane bi pilav yaptim aylardır yok tuzu tutmuyodu yok diri kaliyodu lapa oluyodu derken ugrasiyodum. Bugun misafirlik mia gibi pilav yaptim. Bu bile mutlu etti bugun beni.

  • hindistan cevizi  (01.11.19 23:25:30)
Son 1.5 senedir (günlük mutluluklar ki onları da günlerdir yaşamıyorum) mutsuzum. Sevdiğim kişi çok uzakta ve asla olamayacak bir ilişki. İşsizim, 2 haftadır dışarı çıkmıyorum. Kpss çalışmaktan yoruldum. Şunu biliyorum ki elbet bunlar geçecek biraz eksik biraz fazla hayat devam edecek.

  • Başkalaşım  (01.11.19 23:29:25)
Mutsuzum, depresyondayım, yaptığım şeylerden keyif almıyorum. Geçen bloodborne'da dlc dahil hiç zorlanmadan new game artı4 yaptım ondan bile keyif almadım.

  • eazy  (01.11.19 23:35:25)
Aynen o şekil. Bende son 3 haftadır ciddi bir huzursuzluk vardı ama son iki gündür aşırı mutsuzum. Bu akşam bulutlar hafiften dağılır gibi oldu, yarına iş görür hale gelirim diye umuyorum.

  • Olive  (01.11.19 23:36:21)
Balkan filmi seyredin, bireyi rahatlatıyor.

Mesela, Güzel Köyler Güzel Yanar.
  • leo1905  (01.11.19 23:41:34)
Yorgunluktan moral bozmaya zaman yok hıaaamına.

  • datnet  (01.11.19 23:53:39)
mutluluklarımdan daha fazla mutsuzluklarım.

  • trend  (01.11.19 23:56:56)
Bazen çok mutluyum neşe saçıyorum çevreme enerjiğim bazen de kara bulutlar tepemde böyle saçma sapan. Aslına bakarsan hiç bir şey için değmez.

  • benbirbenibulup  (01.11.19 23:59:48)
uzun zamandır mutsuzum. çıkamıyorum. böyle gidecek galiba. kabullendim.

  • scudman1  (02.11.19 00:27:31)
Mutsuz değilim iyiyim gayet. Stabil bir iyilik sağladım bir süredir.

Hiçbir yere sığamadığım zaman buna sebep olan şeyin üstüne giderim, durumu netliğe kavuşturur ve olduğu haliyle ne yapabilirim diye düşünürüm, yoluma bakarım. Yatırım tavsiyesidir.
  • Mossy  (02.11.19 00:51:02)