yalnız hissettiğinizde neler yapıyorsunuz?

sb

işim yoksa uyuyorum. uyanınca bazen geçiyor.

  • sttc  (01.11.19 00:22:45)
mesai çıkışını bekliyorum: kırmızı şarap iyi geliyor kafa dinleyeceğim. yarın akşam!

müzik de iyi gelir uyku da bu arada. bazan da yemek :D
  • baldan kaymak  (01.11.19 00:27:21)
Steam, viski, havuz.

  • datnet  (01.11.19 00:28:41)
depresyon bar

  • calucifer  (01.11.19 00:31:43)
Radyo.

  • kirmizipilotkalem  (01.11.19 01:21:31)
kitap, yuruyus, dizi-film, muzik, odev vs... bir sey bulunuyor her zaman. cogunlukla cok yalnizim ama yalniz olmamaktan ziyade doya doya "aaa yalnizim ya tuh" diyebilecek kadar zamanim olsun isterdim. bi sey yapmadan oyle bombos yasiyoz valla, yalniz olmasak ne olur.

  • der meister  (01.11.19 01:28:29)
Bira+dizi film

  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (01.11.19 01:50:35)
Ağırlık antrenmanı, PlayStation

  • Gecikmeli Tapa  (01.11.19 08:21:56)
bazı durumlar için bazı filmlerim/dizilerim var onları izliyorum. atıyorum mutluyken seinfield 3.sezon 7.bölüm mutsuzken himym 2.sezon 7.bölüm gibi. onları açar izlerim. bilmediğim dereye girmem.

  • naksidil  (01.11.19 08:42:40)
Hemen telefonuma sarılır, acil durumda aranacaklar listeme bakar, oradan bir arkadaşımı seçer mesaj atmaya yeltenirim. Sonra diğer kişiliğim beni durdurur 'sen aramaz aranırsın, kalk dışarı çık, bir yere git otur zaten birileriyle yalnızlığını giderirsin.' der ve dışarı çıkarım. Sonra bir önceki kişilik sosyal iletişimde sıkıntı çektiği için yoldan geri çevirir beni ve yolumu yine bir arkadaşıma çeviririm. Arkadaşımla evde buluşup çay demleriz ve keyfimize bakarız.

  • ckgoneforawhile  (01.11.19 08:53:28)
Sıkılıyorum, sonra biraz daha sıkılıyorum, sonra bi çay koyuyorum.

  • pisekar v2  (01.11.19 09:19:03)
sahile gidiyorum. daha da yalnız hissediyorum.
çay + cookie yapıyorum.
depresyon hırkası giyiyorum, camdan yağmuru izliyorum.
  • Jesus Christ  (01.11.19 10:04:48)
Yalniz hissetmekten hic rahatsizlik hissetmiyorum artik 27 yasindayim 20 yasindayken sorundu 17 yasinda kabustu ama su an mis gibi oluyor. Kronik yalniz degilim ailem arkadaslarim kardesim sevgilim okul is va derken yalniz kalinmiyor. Ama kaldigimda da dedigim gibi rahatsiz olmuyorum.

  • hindistan cevizi  (01.11.19 12:29:56)
Bu his bana rahatsızlık vermiyor ama sokaklarda uzun uzun amaçsız yürümeyi seviyorum.

  • pike  (01.11.19 22:50:13)