İngilizce iş mülakatı

1-Th'leri peltek söylemek itici mi olur? Native değilim veya süper konuşmuyorum mesela, özentilik gibi algılanır mı?
2-Başka yerde yaşamak, çalışmak ister misin diyorlar. İlkinde hayır ben burada mutluyum, başka yerde yaşamak istemem dedim ama bu firmanın başka illerde de fabrikaları var ve oraya git diyebilirler. Git derlerse giderim ama bunu nasıl ifade etmeliyim?
3-Tavsiyeniz varsa alabilir miyim?
Teşekkürler.

1) kalan kelimeleri bariz bir şekilde hatalı telafuz ederken th'leri peltek söylemeye çalışırsan komik olabilirsin.
2) bu soru daha önce soruldu hayır dedin, şimdi mülakatta tekrar sorulursa ya da sorulmazsa nasıl dile getiririm mi diyorsun? eğer doğru anladıysam; kendinden bahsederken şu kadar zamandır istanbul'da yaşıyorum ama olası bir durumda firmanızın sunacağı farklı bir ildeki çalışma fırsatını da değerlendirebilrim diyevilirsin.

  • reanarchy  (30.10.19 15:10:01)
Abi kasmayin bu kadar. Nasil konusursaniz konusun. Isterseniz hibtli ongilizcesiyle girin mulakata.isinizi iyi yapin sadece. Bunu belirttiginiz gosterebildiginiz surece sorun yok.

  • duygusuzromantik  (30.10.19 20:10:23)
Gramere, cumle yapisina dikkat etmek daha elzem bana gore.. ben bana gelen mulakatlari boyle degerlendiriyorum.

Th'leri native gibi cikarmak istiyorsan bana gore artidir, cikartamiyorsan da ilk cumlem gecerlidir.
  • orion  (30.10.19 20:23:12)
1- nasıl rahatına geliyorsa öyle konuş. kasma. "niye pelteksin" diye soran olursa da three ile tree, third ie turd arasında fark var de.

2- şehir değiştirirsen alacağın maaş farkını, harcırahları falan sor. farksız bir şekilde göndereceklerse baştan bilmiş olursun.
  • sinek kral  (31.10.19 01:58:48)