Müzikalli filmlerden ne anlıyorsunuz??

Film izliyorum, mahkeme salonu sahnesi, tam moda girmişim ki hoop tüm ekip birden halaya duruyor.

Cenaze sahnesi, adamı gömmüşler hop yine oynuyorlar.

Yahu şu müzikal filmlerin olayı nedir? Oldum olası gram keyif alamadım müzikal sahnelerinden.

Sefiller cok iyiydi ben de cok sevmem normalde muzikal seklinde.

  • hindistan cevizi  (29.10.19 22:55:05)
Ben çok seviyorum, çok güzel kafa dağıtıyor müzikaller. Kendini çok ciddiye almayan, müzikleri de güzel olan müzikalden güzel bi şey yok ^^

  • kobuzchu kiz  (29.10.19 23:10:46)
Ben de çok severim muzikalleri.

misal şekerpare filmi en basiti gerçi içlerinde ama daha hoş değil mi?
  • kirmizipilotkalem  (29.10.19 23:20:27)
film müziklerine ölen biten biriyim. 2 saatlik filmlerin bazen 30 tane soundtrack kaydı düşer bi yerlere mutlaka hepsini ezberleyecek kadar dinlerim. Ancak şu müzikal filmlerden oldum olası tat alamadım.

  • avatar is back  (29.10.19 23:23:39)
Ben de hiç sevmem, cringe hissi geliyor bana. Fazla teatral, fazla dramatik. Tiyatroya yakıştırıyorum ama sinemaya değil.

  • Bruce  (29.10.19 23:25:14)
çok severim. Ben müzik/şarkıyla bi şey anlatılmasını çok seviyorum. Youtube'da da bu tarz şarkıyla hikaye anlatan videoları severim. Disney müzikallerinden bile keyif alabiliyorum ben mesela sdhhsd

Ya mesela La La Land izlerken müzikal sahnelerini sevmiyo musunuz? Ayrıca herkesin bi anda dans etmeye başlamasının nesi kötü hdhsdshd
  • nundu  (29.10.19 23:27:55)
Haklisin. Filmde de tiyatroda da cekilmiyor. Ghost muzikalini de begenmedim, anlatim ve oyuncular cok iyiydi ama o araya giren sarkilar. Seyirci de hep tempo tuttu zaten garip bi kitle vardi o gun bi de ustune.

  • Flipsflops  (29.10.19 23:30:07)
bana da cringe geliyor. everybody says i love you hariç hiçbirini beğenemedim.

  • blackmamba  (29.10.19 23:41:54)
Sweeney Todd'dan sonra bekışım değişti benim müzikallere, bi dene bence.

  • godless frog  (30.10.19 02:02:04)
Normalde hic sevmem ancak tiyatroda güzel gorsellerle ve muzikal olduğunu bilerek izlersen zevkli olur ki o da sayica azdır
Bu sebeple muzikal sevmeyen insan olarak tamimlarim kendimi ama operadaki hayalet hayatimda izledigim çoğu film diziden cok daha öte mukemmeldi

  • basond  (30.10.19 07:14:56)
hair izle.

  • sir gawain  (30.10.19 10:56:08)
şarkı söylemek ve dans etmek güzeldir. bunu yapan insanları izlemek de güzeldir.
tam 90 imbat fm ile virgin radio arasında gidip gelen insanlara klasik müzik veya metal müzik de senin sorduğun sorunun aynısını sordurur, ne anlıyorsun bu müzikten, gerçekten hoşuna gidiyor mu vb.

  • hasmetizm 2046  (30.10.19 11:34:01)