Sıradan biri olmak nasıl duygu

Her gün görüyorsunuz herkes bir pöpülerlerlik peşinde ve herkes sıradan olmadığını düsünüyor.
Oysa yüzlerce sıradan insanlardan biriyiz.Buna alışınca ne hissediyorsunuz ?

Bana çok farklısın diyen çok fazla insan oldu. Belki de erkeklerin tavlama yöntemidir bilemiyorum ama bence bayağı sıradanım. Sıradan olmak üzerine düşünmediğim için de direkt şöyle hissediyorum diyemem. Fakat şunu iyi biliyorum popüler olmak adına hiçbir şey yapmam. Popülist hareketler dışarıdan inanılmaz itici görünüyor bunu biliyorum belki de o popülerliğin iticiliğini fark edip normal olmam sıradışı geliyordur birilerine de :)

  • Kediyi üzdün  (29.10.19 22:16:01)
Birçok insan için bambaşkayız. Öyle düşünüyorum, bu güzel.

  • somethinginthewayshemoves  (29.10.19 22:19:02)
Bence hayattaki en güzel şey bir bok olmadığını anlamaktır. Bunu anladıysan işte o zaman sıradan değilsin. Şimdi bir de sıradanlık kime göre ne demek ona da bakmak lazım.

  • Başkalaşım  (29.10.19 22:45:37)
Peki ya bizi sıra dışı yapan sıradan davranıp sıradan olduğumuzu düşünmemizse? Herkesin sıra dışı olmaya çalıştığı ortamda sıradan davranmak asıl sıra dışılık olmuyor mu?

Ben birçok insana göre sıradan olmayan, özellikli ve dikkat çeken bir insanım. Kendim ise öyle düşünmüyorum ve öyle davranmıyorum. Belki de o özelliklere sahip olmama rağmen sıra dışı gibi davranmadığım için sıra dışı geliyorum onlara. Ama benim için fark etmiyor çünkü onların ne düşündüğü beni ilgilendirmiyor. Ben sıradan yaşamaya çalışıyorum. Alışmalık bir durum yok, hep böyleydim o yüzden sıra dışıymış gibi davranmak nasıldır bilmediğim için karşılaştırma yapamıyorum.
  • Bruce  (29.10.19 22:48:20 ~ 23:01:14)
Çok edebiyat yapmaya gerek yok sıradan olmak dünyanın en güzel hislerinden

  • basond  (29.10.19 22:58:23)
çok huzur verici bir duygu. sen artık herkes gibisin. offf aşırı huzurlu herkes gülerse sen de gülüyorsun, herkes kınarsa sen de kınıyorsun, herkes onaylarsa sen de onaylıyorsun. bulunduğun toplumla senkronize olmak kadar güzel bir şey yok. ben bunu oyun haline getirdim.

  • for day to break  (29.10.19 23:02:40)
@basond+1

  • Amaranta ursula  (29.10.19 23:05:59)
Rahatlatıcı, mükemmeliyetçiliğin getirdiği tüm o baskıyı alıp götürüyor.

  • Olive  (30.10.19 00:48:16)
sıradan.

  • tantunizade murat efendi  (30.10.19 00:52:06)
isimdeyim gucumdeyim valla "siradan miyim siradisi miyim" bos muhabbetler. siradanim ve bunda ne var? zamanimi duzgun kullansam yeter.

  • hot potato  (30.10.19 01:58:32)