"dokun bana" yarışmasını hatırlıyor musunuz?

orda konsept herkes arabaya dokunuyor, en uzun dokunan kazanıyordu değil mi? yanlış mı hatırlıyorum? başka kural var mıydı?

müziğini özleyenler için de link: www.youtube.com

elini en son çeken arabanın sahibi oluyordu. hatta bir tanesi soru soran spikere bir şey anlatırken unutup çekmişti iki elini de elenmişti.

  • brkylmz  (29.10.19 20:59:29)
Galiba 8 saatte bir 15 dakika mola vardı.

  • asaf  (29.10.19 21:03:05)
capitol avm'de yapılıyordu yarışma onu hatırlıyorum.

  • hadsafhada  (29.10.19 21:03:29)
citroen xsara picasso veriyordu. molaları da oluyordu yarışmacıların. ilk kazananı 40-50 yaşlarında eski tekvandocu bir dayıydı. 40 küsür saat dayanmıştı. o tur kadın yarışmacılardan biri "beni görsel taciz ettiler" demişti. sonraki turlarda biri "barış mançoyu gördüm" deyip ellerini çekmişti. bi de kel vücutçu vardı. ağlıyordu.

  • ya ben lan neyse  (29.10.19 21:10:44 ~ 21:11:15)
evet geçen gün dinledim hatta müziğini:)

  • nothing in my way  (29.10.19 21:20:44)
bi abi gözlüklerini düzeltirken elenmişti.

Biri de Acun yüzünden elenmişti sanırım.

Hah baktım şimdi burda anlatmış hikayeleri:

www.youtube.com
  • nundu  (29.10.19 21:22:00)
Hatirliyorum.
Yorgunluktan kendini kaybedip doga beye askini ilan eden olmustu bi de galiba :D

  • Flipsflops  (29.10.19 21:31:12)
hatirliyorum
capitol'de cekiliyordu
sunucusu doga bey'di bbg sunucularindan... bir cumleyi sekiz saatte falan konusurdu

bir de acun da sunmustu bir ara galiba
  • exlibris  (29.10.19 21:44:20)
Hatirliyorum. Muzigi geldi evet hemen aklima.

  • hindistan cevizi  (29.10.19 23:01:05)
ben de şöyle bir şey hatırlıyorum yarışmayla ilgili: arabaya son dokunan iki kişi kalmıştı ve bir tanesi fenalaştı. insanlar koluna girip oturmasına yardım ederlerken adam aniden sevinmeye başladı. meğersem kendinden daha genç olan yarışmacıya arbayı bırakmak için numara yapıyormuş, isteyerek elenmiş.
bir de molalarda ayaklarını suya soktukları kalmış aklımda.

  • blackmamba  (29.10.19 23:53:15)
İlk kazanan tekvandocu dayı değil genç bir kızdı ki o da şansa kazanmıştı aslında.

Son kalan çocuk bir anlık dalgınlıkla bir elini kaldırıp diğer bileğine değdirince ve kameralardan bu tespit edilince kız otomatik galip gelmişti.
  • Avoiding The Puddle  (29.10.19 23:59:38)