[]

Duyurunun veterinerleri bir bakabilir misiniz?

Kedim camdan düştü. 6. Kat sayılabilecek bir yükseklikten. Düşerken yere hemen vurmadan kabloların üstünden sekmiş. Bu iyi mi kötü mü oldu bilmiyorum ancak sol kalça kemiği kırılmış. Kedim 8 buçuk yaşında ve 7 kilonun üstünde. Veteriner bir iki aya kaynar ameliyata gerek yok, kedi yaşlı ve kilolu dedi. Ancak kilodan mi, gözden kaçan bir şey mi var, bildiğin arkasını sürüyerek hareket ediyor. İki gündür bir şey yemedi, bir kaka bir çiş yaptı, cişi kanliydi, veteriner buna da normal dedi.

Röntgeni koyuyorum, bir bakarsanız sevinirim.

eksiup.com

 
başka bir veterinere gösterin.
neredesiniz?
İstanbul'daysanız tavsiyede bulunabilirim.

edit:
mesaj yolladım.
ihmal etmeyin, hemen başka birine gösterin.
geçmiş olsun.
  • blatta hiberna  (26.10.19 10:24:23 ~ 10:30:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.