dün hesabımdan entry girilmiş

dün akşam 9 gibi hesabımdan türk kızının kültürsüz olması başlığına "aşk olsun yaa" diye entry girilmiş :D herifin biri mesaj atınca fark ettim, şifreyi kaptırdık mı demek şimdi bu? değiştirdim şimdi, başka bişi yapmama gerek yok herhalde. weird.

oluyor öyle arada. 6 yıl önce başıma geldi. askerlikte ilk gecemde (yani iletişim için sadece telefon kartı ve ankesörlü telefon olan bir haldeyken) hesabımdan entry girilmişti.

uzun bir süre silmedim. sonra şifremi vs değiştirdim ve hala daha bir şey olmuş değil.
  • eeb  (25.10.19 17:37:24)
Şifreyi kaptırmak yerine, ekşinin sisteminde oluşan bir sorun olasılığına daha sıcak bakın derim.

Yıllardır var ve ekşisözlüğün bunu çözmek şöyle dursun, farkında bile olduğunu düşünmüyorum.

Sözlükte takılırken durduk yere farklı bir hesaba giriş yapmış olarak bulabiliyorsunuz kendinizi.

Başıma gelen bir şey. Adamın mesajlarına bile girilebiliyor.

Nasıl olduğunu bilmiyorum.
  • lisw  (25.10.19 17:41:26)
lisw'nin soz ettigi yillardir sure gelen bir problem, baskasinin mesajlarini okurken bulmustum bir seferinde kendimi.

  • the end of time  (25.10.19 17:50:33)