Bedellideki kamuflaj pantolonun kumaşı

Pantolonlarım oturdukça kıç kısmından deliniyor askerde o kadar yere oturdik bişey olmadı acaba ondan mı diktirsem? Hem rahat hem kaliteli (saglam) bir pantolon için

pantolonu kaç kere giyiyorsun da deliniyor? bedellide maksimum 21 gün kullanmış olabilirsin.

günlük hayatta yere mi oturuyorsun? kıç kısmı nasıl deliniyor kot pantolonun yav?
  • ayin yazari  (25.10.19 18:06:14)
Öyle bir işe girişmek yerine, %100 pamuk olan kot, chino falan pantolonlardan alacaksın. Likra, polyester falan rahatlık katıyor ama dayanımı bozuyor.

  • malheiros  (25.10.19 19:13:34 ~ 19:13:49)
Son 2 yıldır mavi'den lcw, koton'a kadar bütün pantolonlarimin ağı yırtıldi 1 ay geçer geçmez. Ki gün aşırı değişirim en fazla.

Eskiden böyle bir şey yoktu. Planlı eskitme hadisesini türkler yeni keşfetti ve nasılsa türküz bokunu çıkarabiliriz diye düşündüler sanırım.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (26.10.19 00:32:00)