samsung galaxy a50 kullanan var mı? kırılmaz cam tavsiyesi isteyecem

arkadaşlar merhaba,

samsung a50 model telefon aldım, hemen kırılmaz cam takmak istiyorum fakat piyasada ekranı tam kaplamayan yanlarda boşluk bırakan camlar var. onlardan asla takmam.

siz aldıysanız eğer nereden aldınız koruyucu camı? ekranınızın tamamını kapladı mı? taktığınız camın kenarındaki siyah kısımlar ekranınızı küçük de olsa işgal mi etti?

ayrıca kılıf da alacağım onun için de tavsiyelere açığım.

online alışveriş sitelerinden link de verebilirsiniz.

cevaplarınızı beklerim eğer bilgisi olan varsa ve size çok müteşekkir kalırım.

edit: en azından tama yakın olsun, kalan boşluklar rahatsız etmesin. camın kenarındaki siyahlıklar ekrana taşmasın.

yeni nesil telefonların ekranları bir miktar kıvrımlı olduğu için tam olarak kaplayan cam bulmak zor

  • sutlu nescafe  (24.10.19 19:58:40)
Ben birkaç ay önce gittigidiyor üzerinden samsung galaxy a50 ekranına tam oturan koruyucu ekran satın almıştım. Ölçüleri tam olmuştu. Hiç sorun yaşamadım. Linki bırakıyorum: urun.gittigidiyor.com

Kılıfı dilerseniz samsung'un orjinal kılıfını satın alabilirsiniz. Ben desenli kılıf almak istediğim için istanbul kadıköy'deki kılıfcıdan 25 liraya kılıf satın aldım. Ama instagram üzerinden satılan kılıflar daha iyi galiba. Turkcell, turk telekom gibi şubelerde de kılıflar var.
  • Evinizinkedisi  (24.10.19 20:26:43)