kedim için maddi destek arıyorum

malesef bu tarz bi duyuru ile karşınızdayım. en son çare buraya yazmak geldi aklıma. durum şöyle arkadaşlar. uzun süredir işsizim ve kartım doldu. asgari ödeyerek devam ettirmeye çalışıyorum. malesef sigara içiyorum bu da zaten dolu olan kartı sürekli dolduruyor. burada durumu iyi olan hayvanseverler olduğunu biliyorum. ben yaklaşık 3 yıldır bi kediye bakıyorum. doğumundan itibaren. ilk defa bu şekilde bi duyuru açmak durumunda kaldım. şimdi aranızdan bazıları sigara içme kediye mama ve kum al diyecektir kaldı ki haklılar ama malesef o ihtiyacımı da özellikle işsizken bırakamıyorum. defalarca denedim. eğer durumu iyi olan varsa bana bu mama ve kumu kargolayabilirse beni çok rahattlatır . uğraşmak istemeyen olursa parasını gönderir ben alırım ve fişini gönderirim. benim için fark eden bi durum olmaz. aşağıda bıraktığım şekilde sipariş verdiğimde 2 ay bizi götürüyor. toplam tutarı da 186 tl.

i.imgyukle.com

ilk zamanlar haftada bir olmak üzere ıslak mama da alırdım ama şuan onun için bu bir lüks. o yüzden ona hiç girmiyorum. eğer kedinin fotosunu merak eden varsa onları da ekte bırakıyorum. dediğim gibi bu ürünleri siteden alıp göndermek isteyen olursa adresi de paylaşabilirim. ilginiz için şimdiden teşekkürler.

sahiplendiğiniz bir can var ortada. sigara bu işin bahanesi değil. sigarayı bırakıp daha uygun fiyatlı mamalara yönelin. kediye mamanın en kalitelisi, sana sigara ama para yok... nasıl bir kralsın sen hocam bize de öğret.

  • Tears of Devil  (24.10.19 16:32:46)
aldığınız mama ucuzmuş ama bir öneri: daha ucuz kum alın. ben bir kuma 38 lira vermiyorum mesela. 10 litresi 15 liraya kumlar var hepsiburada'da bulabilirsiniz.

  • slow like honey  (24.10.19 16:57:43)
kedinizin hayatiniza olumlu etkileri sigarayi birakmanizla percinlenecek.

hayvaninizi, yani sorumlulugunuzu aldiginiz bir cani beslemek icin birtakim seylerden feragat etmeniz sart.

umarim bir an once sigarayi birakir, ve is bulursunuz.
  • federer  (24.10.19 20:14:20)