Paramı neye harcayayım?

Hiçbir şey almadığımı fark ettim. Geçenlerde bluetooth kulaklık ve powerbank aldım. Neye harcayayım? Ceket almak da geldi aklıma

akıllı bileklik. 200 küsürlere en iyileri var.
odaya gece için aydınlatma aksesuarı
akıllı ayna (Fred One-Touch Smart Home Mirror)
  • avatar is back  (23.10.19 20:52:51)
gömlek, ceket, pantolon, ayakkabı.

  • diffarentiationation  (23.10.19 20:56:55)
Puzzle, puzzle halısı, sonrasında çerçeveletme işi vs

  • kendi helvasını kavuran zombi  (23.10.19 21:09:39)
Kendini diecast model araclara yönlendirebilirsin veya fpv drone olayı

  • protrek  (23.10.19 21:16:46)
Param olsa ilk olarak kindle alırdım. Tabi kitap okumuyorsanız bi önemi yok. Sonra makul kalitede oyun oynayabileceğim bi bilgisayar alırdım. Müzik dinlemek için ipod touch tarzı müzik çalar. Liste uzar gider. Vizyonunuza kalmış.

  • philiptraum  (24.10.19 00:25:21)
guzel bi sirt cantasi, laptop falan tasiyosaniz hele yaninizda.
canta 1: www.youtube.com
canta 2: www.instagram.com
canta 3: stuartandlau.com

propolis veya propolisli bisiler alabilirsiniz, acayip faydalari var deniyor, olmasa da guzel plasebo olur sabah kahvaltiniza eklersiniz sizi super hissettirecegine inanarak. guzel olur. www.nutraltherapy.com bunun gibi.

iphone 11 veya 11 pro alinabilir, kameralarinin acayip ozellikleri var cok genis aci, night mode gibi. keyfi fotograf cekersiniz oyle.

saat super olur, tarzini bilmiyorum da iste her ele gidecek sik bir seyler, daniel wellington gibi

temizlik robotu, sen evde yokken yerleri supurur paspas ceker sunun gibi www.youtube.com

indiegogo'dan kickstarter'dan begendiginiz bikac oyuncaga, elektronige vs bagista bulunabilirsiniz. proje hayata gecerse aylar belki yillar sonra elinize ulasir o urun, coktan unutmus olursunuz, hediye gibi olur.

xiaomi air purifier alabilirsiniz, odanizin/evinizin havasini temizler, veya temizledigine inanirsiniz falan fena hissettirmez yine de. guzel duruyor hem.

yine xiaomi'nin masa veya yatak basucu lambalarindan alabilirsiniz. xiaomi'nin her seyini alabilirsiniz gerci guzel urunler.

bot alabilirsiniz dr.martens.
  • hjarteblod  (24.10.19 01:57:17)