Trafik cezası detay?

anlamadım bu işi. düne kadar hiçbir cezam yoktu. bugün 1000tl ceza gözüküyor edevlette.
21 mart tarihindeymiş ceza.

ben bu cezanın detaylarına, sebebine falan nasıl ulaşabilirim* edevletten detaya tıklayınca ne cezası oldugu bile yazmıyor, hız mı, yanlış park mı vs. hiçbir bilgi yok. nasıl ulaşabilirim?

bir de bu bana tebliğ bile gelmedi, sadece edevlette gözüküyor. acayip sinir oldum şuan

bu ceza banan erden kesilmiş fotoğrafını falan nasıl bulurum?

66004 kesildiği yer diyor. bunun tam notkasını nasıl sorgulayabiliyoruz?
  • tchuck  (17.10.19 11:43:01 ~ 11:43:14)
onlineislemler.egm.gov.tr
şuradan oluyo mu? google'a yazdım da bu çıktı. sen de bi öyle arat istersen.

  • allineed  (17.10.19 11:56:35)
bu cezayı nereden yediğimi ve fotoğrafını vs. içermiyor.

sadece eds kamerası kodu koymuşlar
  • tchuck  (17.10.19 12:04:57)
O kodun hangi noktadaki eds'ye ait oladuğunu bulursan neden ceza yediğini anlarsın, paraya bakarsak hız limiti aşımı.

Büyük ihtimal koridor eds uygulaması, çok dikkat etmek lazım.

Ceza zaten fotoğraflı ve radar bilgileriyle size posta edilecek, e devlette yeni gördüyseniz bir iki hafta içinde gelir.

Muhtarınıza sorun ona teslim etmişlerdir, edilmemişse her hafta sorun ki indirimi kaçırmayın.
  • John Bloor  (17.10.19 12:13:40)
ben emniyete gidip kendim öğrenmiştim, ama cezanın üstünden baya baya geçmişti. postayla gelmediği için gitmiştim yıllar önce. geçmiş olsun.

  • allineed  (17.10.19 12:17:10)
E devlette cezanın hangi maddeye istinaden kesildiği yazıyor normalde

  • burya  (17.10.19 12:24:50)
konu hakkindaki isyanim ve yanitlar icin : www.eksiduyuru.com

  • brkylmz  (17.10.19 12:28:00)
abi cezanın niye kesildiği yazılmış zaten.

ama ne lokasyon bilgisi var ne fotoğraf.
nassıl yedim bu cezayı anlamış değilim.

bana fotoğraf tebliğ etmeleri gerekyior.
mobese kamerası kodu vermişler, hangi mobese oldugunun bilgisini eşleştirebileceğimiz bi db yok.

gerçekten çok ilginç ya.
  • tchuck  (17.10.19 13:02:58)
böyle saçma bir ceza bende yemiştim.

ankara'dan eskişehir yönüne doğru en sol şeritte 110-115 ile gidiyorum. bir süreliğine müziğe kaptırmış gidiyoruz. arkayı da o süre zarfında 3 uzun arkadaş oturduğu için göremiyorum. yani dikiz aynasını görmüyorum. ama bu durumu farketmiyorum bile. neyse bir kornalar patırtılar filan. bakıyorum yan aynaya. polis arkamda kovalıyor gibi geliyor. el yapmalar vs. neyse çekiyorum kenaya yavaşça. bir şey olacağını düşünmüyorum. lakin polis diyor ki. sol şerit ihlali sebebi ile 488 yazıyorum. dur hop aman bıdı bıdı öğrenciyim mık mık derken 230 tl'ye gönderiyor beni. şaşırıp kalıyorum.
  • picassoishere  (17.10.19 14:17:43)