Yht Pendik diye ama Bakırköy

Yht malum zam geldi. Pendik 85 Bakırköy 96. Benim sorum ; Pendik
Diye alsak Bakırköy de İnsek. Kim bakacak ki? İsteyen istediği yerde iniyor.

bir şey olacağını sanmıyorum. pendikte boşalıyor zaten baya.

  • neverlose  (07.10.19 10:10:30)
sorun olmaz da madem niyeti bozdun gebze hatta izmit diye al bi 15-20 lira daha cebinde kalsın da bir işe yarasın. 11 lira için kafa yorduğuna değmez.

  • hadsafhada  (07.10.19 10:45:06)
:) Gebze de binen falan olur sonra komik duruma düşmeyelim.

  • gameofannen  (07.10.19 11:01:14)
Önceki istasyonlardan binemiyorsundur büyük ihtimalle. Sonraki istasyonlardan binebilirsin.

  • glamdr1ng  (07.10.19 11:30:03)
Kontrol ediyorlar yolun devamında. Umarım yakalanıp rezil olursunuz.

  • lisw  (07.10.19 11:34:57)
Yapacağından değil. Bazen aklıma böyle şeyler takılıyor. Her şeyde bir açık bulmaya çalışıyorum.

  • gameofannen  (07.10.19 11:40:44)
hırsızlığın başka bir tanımını mı bulmaya çalışıyorsunuz?

  • elorelia  (07.10.19 12:00:26)
inmeniz gereken istasyondan binip sizin koltuğunuza oturup devam edecek biri yoksa yapabilirsiniz. pendik'ten bakırköy'e gitmek için binip sizin yerinize oturacak biri varsa, tren de doluysa şapa oturursunuz.

1 durak falan olsa neyse, inmeye yetişemedim, kaçırdım numarasıyla bi sonraki istasyona gidersiniz de arada 3-4 istasyon var bildiğim kadarıyla.

yani mesela ankara'dan eskişehir'e gitmek için polatlı'ya bilet alırsınız. polatlı'da durduğunda azıcık yavaş hareket edip, bi de hop dur makinist inemedim durdurun falan panik numarası yapıp inmeyi kaçırıp eskişehir'e kadar gidebilirsiniz. polatlı'dan binip eskişehir'e gitmek için sizin koltuğuna bilet alan kişi oturur. ayakta kalırsınız ama ucuza gitmiş olursunuz geh geh.

yol göstermiş gibi olmayayım. yapın diye yazmadım, hırsızlık bu.
  • kibritsuyu  (07.10.19 12:23:21 ~ 12:24:15)