Robinden nefret eden tek ben miyim?

Gerçek anlamda nefret ediyorum herkesi kullanmasından ve ne zaman terkedilecek gibi olsa hemen biri tarafından kurtarılmasından buna rağmen çok güçlü ve bağımsızım ayaklarından. Sözlükte falan nefret söylemleri aradım biraz ama bulamadım askdaf
Gelin biraz beraber sövelim seven varsa da sebeplerini açıklasın.

robin kim?

  • clones  (02.10.19 22:10:28)
batman robin mi?
himym robin mi? himym ise kahrol robin...

  • basond  (02.10.19 22:11:25)
Dizi kategorisinde sorulan soruya robin kim diyen birinin soruya cevap vermeye çabalaması duygulandırıcı

  • pastörizesüt  (02.10.19 22:12:08)
ben seviyom. özgür ruhlu ve fevri çünkü.

  • alicandan  (02.10.19 22:31:32)
kesinlikle nefret ediyorum. korkunç bir kadın. hemcinslerimde sevmediğim tüm özelliklerin birleşimi.

  • bir garip melek  (02.10.19 23:11:59)
tamamıyla öyle, pirenses modunda.

tedde gerizekalıydı ama şimdi, samimi olmak gerekirse. zırıl zırıl gereksiz romantiklikler filan.
  • KaraSakall  (02.10.19 23:15:50)
Tedden daha çok nefret ettiğime karar verdim. mıymıntı herif.

Barney..
  • KaraSakall  (02.10.19 23:28:07)
en çok yakınlık duyduğum karakter robindi. ben çok seviyorum. tam bir bitch. istediği her şeyi elde ediyor. go girl.

  • ruhen hastayim ben  (02.10.19 23:49:12)
seviyorum çünkü yazık kimse öyle bir ölümü haketmiyor, ölünün arkasından kötü duygular besleyemem. sevgilisine de yazık karşısında ölen sevgilisinin kanları suratına fışkırıyor falan. kızcağızdan geriye iki adet kol kalıyor sadece. niye nefret edeyim böyle trajedi yaşamış birinden.

  • '''  (03.10.19 00:51:55)
Barneyle fingirdeşmesi hem dizi açısından saçma hem de tede haksızlıktı. Hem barney karakterinin özgünlüğünü bozdular hem de ted robin ikilisinin will they wont they ikileminin sağladığı okazyonlardan mahrum kaldık. Diziyi robinle barneyi birbirine aşık ettikleri anda bırakmak gerekli. Gerçek himym 1. Sezondan ibaret gerisi çöp.

  • glide  (03.10.19 02:27:22)
Himym Robin 1, Friends Rachel 2, Bb Walter 3.

Hepsinden iğreniyorum. -_-
  • piremses  (03.10.19 08:09:50)