2 yaşındaki kız çocuğuna hediye

Ne alınır? Kitapları bolca var. Aklıma LEGO Duplo geldi ama kararsiz kaldım. Tavsiyenize talibim

Lego diyecektim siz de yazmissiniz. bebek filan almayin zaten, daha kafa calistiran seyler güzel olur, boyama kitabi boya kalemleri olabilir, puzzle olabilir o yasa uygun. zaten böyle oyuncakcilara gidince öyle cok sey cikiyor ki karsiniza bu zamanda, insan ne alacagini sasiriyor:) gidin bakip secin bence.

  • kaputt  (02.10.19 09:43:20)
lego duplo olur tabi ama geçen bi kitap gördüm çok hoşuma gitti. çocuk kitabı ama içinde yazı yok, sadece genel resimler var. her gece o resimlerden bi hikaye uydurup okuyabiliyorsun.

  • brkylmz  (02.10.19 09:44:26)
ponny evi,
barbie evi.

bunlara bayılır.bütçene göre büyük-orta büyüklükte olandan seçebilirsin.
  • 8832ch78  (02.10.19 09:51:53)
Ahşap oyuncaklar. Eşleştirme, yerleştirme, geometrik şekiller vs. Ahşap oyuncağa bayılıyorlar

  • zam sampiyonu domates  (02.10.19 12:05:32)
2 yaş için küçük parçası çok fazla olmayan, fazla teknik beceri gerektirmeyen (becerisinin çok üstünde olunca sıkılıyorlar), oyun kurabileceği figürlü, evli, ağaçlı bir oyuncak güzel olur. oyuncakçılarda çok var böyle konseptli şeyler.
oyun parkı, hayvan, doktor, yiyecek içecek vb temasını ilgi alanına göre seçersiniz..

aklıma sonradan geldi, oyuncak bebek arabalarını da seviyor kızlar. (bu kadar girly oyuncakları sunmak başta insanın içine sinmiyor ama bizim kıza tornavidalı kamyonlar gibi oğlan çocuğu oyuncakları da aldım, yine de dönüp dolaşıp bebek arabasıdır, oyuncak bebektir bunlarla oynamaya başladı. legoları bile annesi yavrusu diye ayırıp kundağa sarıyor. legodan duş başlığı filan yapıyor bebekleri yıkamak için.. ben elime tornavidayı alıp hadi bu arabayı sökelim desem ne olacak :) neyse konu bu değildi.. sonuç olarak kafaları çalışsın istiyoruz, çalışıyor da, ama kendi istedikleri şekilde.. bu da böyle bi anımdı)
  • evanka  (02.10.19 13:18:55 ~ 13:37:05)
iki yaşındaki çocuklar küçük detaylı barbielerden, legolardan ziyade daha basit şeylerle oynamayı seviyorlar. ben geçen gün bi tanesine sesli kitaplar ve -komik ama- faraş aldım. şöyle bişi; www.toyzzshop.com
doğum gününde gelen onlarca hediye içinden en çok faraşla oynuyor :s

başka bi tanesine de bowling seti almıştım o da şöyle; urun.n11.com
  • asisamus  (02.10.19 14:34:28)