apple saat

İş için dubaide bulunuyorum apple watch 5 serisi satışta. Buradan alsam ve türkiyede kullanmaya kalksam bir sorun yok değil mi?
Cahillik için kusura bakmayın teşekkürler :)

sıkıntı yok hayır. ama facetime dubai'de kısıtlı oradan gelen telefonlarda olmuyor. apple watch'da var mıydı facetime hatırlamıyorum. ona göre dikkat edin.

  • insan opusen hayvandir  (01.10.19 11:06:35 ~ 11:06:44)
bir sorun yok wifi ve bluetooth bağlantısı var telefonla, haliyle herhangi bir sim sınırlaması vs. gibi bir şey yok.

tek dert edebileceğin şey yurt dışından alınan apple ürünlerinin garantisinin türkiye'de geçerli olmaması ile ilgili bir durum vardı, onu bir araştırman iyi olur.

veya son durumu bilen biri varsa cevaplasın biz de öğrenelim.
  • aziz dostum jack  (01.10.19 11:17:18 ~ 11:17:54)
Dubai'de satılanlarda EKG özelliği yok henüz bildiğim kadarıyla. Ona bakman lazım mutlaka. Saatin en önemli özelliği o desem yeridir.

  • roket adam  (01.10.19 11:24:13)
@roket adam, türkiyede olmadığı için EKG çok sorun değil

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (01.10.19 11:26:13)
Amerika'dan alırsan mesela EKG fonksiyonu oluyor ama ve türkiyede kullanabiliyorsun. Yani aldığın yere göre değişiyor, yaşadığın yere göre değil. Satmayı falan düşünürsen ucuza gider bu yüzden. Şu ülkelerden alırsan varmış: www.apple.com

  • roket adam  (01.10.19 12:21:54 ~ 12:22:03)
o parayı ona verene kadar güzel bir casio eqb al. hem her kıyafete gider hem eskimez.

  • sinek kral  (01.10.19 14:08:11)