özel sağlık sigortasında eş durumu

selamlar arkadaşlar, sirket özel sağlık sigortası ayarladı bize.

benim ücreti sirket karşılayacak ama eşimin ücreti 3.036tl bunu yaptırmalımıyım yoksa kalsın mı?

daha önce hiç sigorta yaptırmadığımdan fiyatları ve durumları hakkında bilgim yok.

Kapsamı önemli... eğer yatarak tedavi vs karşılıyorsa yaptırırdım ben olsam 3000 tl beni sarsmaz senelik.
Sigortanın önemini şöyle anladım yurtdışında yaşıyoruz Eşimin şirketi özel sigorta yaptığı için bende yararlanabiliyorum bu sigortadan ameliyat oldum, diş tedavim ilaçlarım vs vs. Aşırı derecede avantajlı bizim açımızdan. Hastalığın ne zaman geleceğini bilemezsiniz. Bu yüzden aşırı masraftan kaçınmak özel hastanede hizmet almak için mutlaka yaptırım.

  • Boris  (30.09.19 18:51:12)
ayaktan limitleri iyiyse ve yatarak tedavinin tamamini karsiliyorsa yaptirin mutlaka. kullanmazsiniz kullanmazsiniz bir kere isiniz duser tum yatirdiginiz tutari fazlasiyla karsilar.

bir doktor muayenesinin 500 tl oldugunu ve devlet hastanelerinde test icin nisan 2020ye randevu verdiklerini goz onune alirsaniz 3bin bir sey degil. sirketle gorusun muhtemelen 12ye bolup maasinizdan duserler.
  • brkylmz  (30.09.19 19:21:16)
benim özel sağlık hemoroid ameliyatımı karşılamadı üstelik bir gece hastanede yatmıştım. detayları araştırın aksi taktirde bir işe yaramıyor.

  • kanlakarisikyagmur  (30.09.19 19:26:22)
eşinizin yıllık sağlık mastafı 3k dan fazla mı? fazlaysa yaptırın. yoksa çok gerek görmüyorum ben genç insanlarda..

poliçe kapsamı öenmli +1
  • benaslinda  (30.09.19 22:09:47)