[]

Daha iyisini bulurum umuduyla

İliskiyi bitiren ama isler umdugu gibi yurumeyince geri donmenin yolunu yapan eski sevgiliye ne yapilir?
 
:))))
Ciddiye alınmaz. Canın sıkılıyorsa takıl sonra yolla

  • kisa  (28.09.19 18:59:22) 
Kendinize bağlayıp, ardından kıçına tekmeyi basabilirsiniz. Bol bol süründürebilirsiniz. Bu sırada da kendi keyfinize bakın.


  • Evinizinkedisi  (28.09.19 19:35:31) 
evinizinkedisi +1 derdim aslinda ama boyle bir insanla neden vakit harcayasin? 100 kalbim olsa birinin ceyregini bile vermezdim oyle birine, ne gerek var? benden daha iyisini bulsa aklina bile gelmeyecektim sonucta degil mi? bulamiyorsa da onun sorunu olur bana ne :) (bulamayacagini bilmesi gerekirdi ayrica, bunu algilayamayacak birine verdigim ilk sans bile hata olmus der kendime bile kizardim sahsen :) ) evet kendimi cok seviyorum :) canim kendim :)


  • in vino veritas  (28.09.19 19:54:16) 
  • megalomaniac  (28.09.19 20:05:39) 
Barışıp fuckbuddy şeklinde devam ederim ben


  • Delay Fuze  (28.09.19 20:06:35) 
Mental olarak güçlü değilseniz o ilişki birkaç buluşmadan/seksten sonra yeniden başlar. ben olsam uzak dururdum.


  • megacracker  (28.09.19 20:55:47 ~ 20:56:03) 
uzak durmak en iyisi. filmde yaşamıyoruz. öyle intikam, süründürme falan komik.


  • deryassa  (28.09.19 23:13:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.