Ilıcak- Altanlar niye hala gak guk ediyor?

Hukuksuzluk bilmemneymiş, bazen muhalif kanattan bile bunlara destek geliyor, şaka gibi. Ulan cemaatin operasyonlarının medya ayağını yürütmüşsün, kumpas mumpası bizzat en önden desteklemişsin, belki de planlayıcılarından bilmemnecilerindensin. Hala daha neye gak guk ediyorsun? Müebbet ananın ak sütü gibi helal sana, idam olsa asılman lazım. Mesele ne tam olarak?

Para verip de fetö belasından yırtan onca eski fetö üyesi varken ve hatta asıl fetöcüler dışarda fink atarken bu dediğin tek taraflı bir yaklaşım olmuyor mu? Asıl suçluların cezası müebbet olsun tamam da yani..

  • olaylar olaylar  (25.09.19 23:39:17)
ciddi mi bu soru?
ilicak - altan'in yarattigi destek nedir ki? Sumuk onlar. Feto'yu devletin her kademesine yerlestiren, besleyen, propagandasinin kralini yapanlar bugun isinde gucunde, bakanliklarda, mecliste devam ediyorlar.
bunun icin isyan ediyorlar, "bize yapilanlar fazla" diyorlar.
  • ebabil curnatasi  (26.09.19 07:22:44)
ılıcak da altan da haklı. onlar kadar feth operasyonu yürütüp, Pensilvanya'ya Fetullah denen iti ziyarete gidip, türkçe olimpiyatı sahnesinde yavşak yavşak kıvırıp, maklubeye kaşık sallayıp bugün bakan milletvekili koltuğunda oturan bir sürü insan var.

bizim neyimiz eksik diyorlar. haklılar.

p.s. öyle her fetöcüyü assan malum parti seçime girmeye aday bulamaz.

edit: @speedy yerden göğe kadar haklı, bunlar sicil bozuk teröristler. fakat her gün açıklama yapıp "türeye bağırsaklarını temizliyor" diyenler, çakma suikast planlarına meze olup her gün kumpas konuşan tescilli fetöcüler bugün sarayda en yüksek makamlarda, ben de onu diyorum. rok mu yargılandı, nagehan mı yargılandı? bunlar eli kolu serbest geziyorsa altan da ılıcak da "ellere var da bize yok mi" diyorlar...
  • babilbaligi  (26.09.19 08:19:34 ~ 27.09.19 09:38:11)
Ilıcak- A.Altan aynı kefeye konamaz. Ilıcak haklı, Ilıcak ortalama bir cemaatçinin bir tık üstü destek vermiştir. Ama Altan'ın sallandılırması lazım. Altan her gün kumpas belgesi çıkarıyordu, trnin gündemini belirledi, aylar, haftalar yıllar boyunca onun yalanları, pislikleri konuşuldu. Cemaatin medya ayağının lideri, operasyonu yönetenlerden, sallandırılması lazım bereket idam yok.

  • speedy  (27.09.19 00:03:34)