Enpara hesabı - vize için hizmet dökümü

vize başvurusu için hesap özeti, banka cüzdanı vs. istiyorlar.
hatta sanırım kaşeli imzalı vs. olması gerekiyor.

biz bunu enpara'dan nasıl talep edebiliyoruz? anında bir qnb bankasından veriyorlar mı yoksa randevu falan mı veriyorlar?

normalde başka bankaya aktarıp ordan alırım banka cüzdanını ama tüm hesap harektlerim enpara'da. haliyle işin içinde bir yamuk olmadığını kanıtlamak için en çok hareketin oldugu bankayı vermek daha doğru gibi?

call center ara bikaç güne mail atarlar.

  • kablelvuku  (24.09.19 07:54:15)
birkaç günde mi? dalga geçiyorsun herhalde abi, yarın lazım bana ve hesap dökümü dnene şey standart bankalarda 15 dakika içinde alınan bir evrak?

  • tchuck  (24.09.19 07:57:01)
Herhengi finansbank şubesine git, veriyorlar.

  • karacigerim vur kadehlere  (24.09.19 07:58:50)
Finans bank'a gidip alabilirsiniz. Banka cüzdanını almadım ama daha önce vize başvurusu için Finans bank'a gidip, enpara hesabının hesap özetini almıştım. Randevuya gerek yok.

  • put it in your appropriate place  (24.09.19 07:59:30)
@tchuck bana ne atar yapıyorsun. olanı söylüyoruz.

  • kablelvuku  (24.09.19 08:02:35)
benim acelem yoktu. iki iş gününde kargoladılar.

hani bankaya gitmeye üşenen varsa diyim.
  • patates  (24.09.19 08:39:07)
@kablelvukuL ADAMIN ACELESİ VAR KARDEŞ. 1-2 SAATE HAZIR ETSEN ELİNE Mİ YAPIŞIR????

  • baal  (24.09.19 10:47:40 ~ 10:48:58)
vize için istedim geçen hafta call centerdan, 7.5 tl karşılığında ertesi gün ulaştı.

  • archery  (24.09.19 11:13:11)