burun temizleme kiti

Öneriniz varsa alırım bir dal.

Daha önce denenmiş ve memnun kalınmış olan markalara öncelik tanınacaktır.

sinus rinse denemiştim, sinüzitim de var bazen çok tıkanıyor ama işe yaramadı. alışkanlık yaratmaması için çok tıkanınca otrivin okaliptüs basıyorum artık. yani sinüs rinse'yi önermem.

  • mor.inek  (23.09.19 19:04:56)
@mor inek benim de sinüslerim ara ara doluyor. Alerjik bir yapım da var. Çok rahatsız olmaya başladım artık. Sinus rinse almamam gerektiğini önerdiğin için teşekkür ederim.

@hedda gablen öneriniz için teşekkür ederim, dikkate alacağım.
  • siyah noktali film  (23.09.19 19:45:34)
şişesi olan herhangi bir tane kit al, hepsinin şişesi aynı zaten. poşetleri bitince ayrı alabiliyorsun, bir daha kit almana gerek yok. ben en son 50'lik abfen aldım, memnunum.

  • sir gawain  (23.09.19 21:07:53 ~ 21:08:26)
Burun içi etler şişiyorsa bu kitlerden verim alamazsınız. Ben şöyle kullanıyorum, öncelikle burun tıkalıysa otrivin sıkıp burun içinin açılmasını sağlıyorum. 15-20 dk Sonrasında bu kitlerden kullanıyorum, burun içi boşaltım daha sağlıklı oluyor. Böylelikle otrivinin burun içi dokuda uzun süre kalmasını da engelliyorum.
Şayet bu kitlerle basınçlı bir şekilde su verirseniz bu sefer de genizde birikmiş akıntıyı östaki borusundan ortakulağa itersiniz ki bu daha ciddi komplikasyonlara neden olur.
Kit için ayrıca içerik satın almanıza gerek yok tuzlu suyu kendiniz 35 derece civarında hazırlayarak burun temizliğinizi yapabilirsiniz. Derdinize çok aman aman çare olacak bir aparat değil ama bir nebze rahatlatıyor. Bir süre burnunuz akmaya başlıyor ... tıkanıklıktansa akması daha iyidir. Hepsi üç aşağı beş yukarı aynı işi görür.
  • creedwar  (23.09.19 21:32:40)