Laptop için sırt çantası tavsiyesi

Çok sık seyahat ediyorum. Omuz çantası çok zorluyor. Şık, kullanışlı ama en en ennnn önemlisi de ergonomik laptop sırt çantası önerilerinize talibim. Aynı şekilde şık evrak çantası önerileri de bonus olarak gelse ne güzel olur. Bu tarz ürünler için cinsiyet gözetmiyorum, unisex görünen her model kabulüm.

İmza: Bel ve omuz ağrısı kardeşliği.

laptop kaç inç? ona göre aslında bugünlerde hoşunuza giden herhangi bir markanın sırt çantasında bilgisayar gözleri olduğundan istediğinizi seçin. ben herschel kullanıyorum. bilgisayar cebine koyuyorum 15 inç bilgisayarı mis.

  • viyana kangurusu  (23.09.19 12:53:31)
  • vurursagololur  (23.09.19 12:58:19)
thule'de güzel modeller oluyor. Fiyatları görece yüksek ama çok kullanışlılar.

Örneğin :

www.hepsiburada.com
  • kimlanbu  (23.09.19 13:21:57)
ben iki seneye yakındır şunu kullanıyorum, çok memnunum.

www.amazon.com.trÇçs-71292-Gr-Gri-Sırt-Çantası/dp/B07GJNQ5ZW/ref=sr_1_15?qid=1569236742&refinements=p_4%3AÇçs&rnid=12467069031&s=sports&sr=1-15

arka tarafı sert olduğu için hem koruma sağlıyor, hem orijinal görünüyor.
  • babilbaligi  (23.09.19 14:06:57)
www.hepsiburada.com
180 derece açılması çok güzel, bir sürü kullanışlı gözü var, askılarda gözlük ve akbil/kredi kartı için bölmesi var. Erkek arkadaşıma hediye aldım çantayla birlikte yaşıyor diyebilirim. Sırt desteğini beğeniyor.

Ben 2 ay önce 117 lira vermiştim şu an 199. Çok saçma zam olmuş uygun fiyatlı başka sitelerden bulabilirsiniz sanırım.
  • apartman teyze  (23.09.19 14:15:02)