Ucuza otomatik kedi besleyici nerden alınır?

Şunun gibi

m.n11.com

2 saatte bir besleyebilmesi için

Islak mama özellikle

yemle beni alırım.

gayet başarılı bir arkadaş. tıkanma filan da yapmıyor. bununla çok başın ağrır.

aha da şu www.yemlebeni.com
  • babilbaligi  (23.09.19 12:37:46 ~ 12:38:24)
Islak mama olmyuor ama onla. bence olmaz yani

  • CursedChico  (23.09.19 13:30:44)
@CursedChico: yaş mama olayına çok hakim değilim, istersen kendilerine bir sor. çok yardımcı oluyorlar.

  • babilbaligi  (23.09.19 14:04:48)
Sordum ama ıslak olmaz dedi. şu markayı önerdi

www.juenpetmarket.com

güzel gibi. 2 adet aa pil biraz korkutuyor sadece.
  • CursedChico  (23.09.19 14:31:29)
elektronikten anlayan bir kişi varsa 100 tl ye yapar size. Bir arduino 2 adet servo motor, 1-2 tane plastik kutu güzel bir tasarım yapabilirsin.

  • kraldan cok kralci  (23.09.19 15:57:34)
islak mamalarin cok fazla beklememesi gerekiyor. acildiktan sonra tuketilmeli hemen, eger bekleyecekse de soguk ortamda bekletilmeli. o yuzden otomatik islak mama besleyicisi islak mamanin paketini acabiliyor olmasi lazim. bunun da, eger varsa, cok ucuz oldugunu sanmiyorum.

  • crucio  (23.09.19 17:18:51)
www.juenpetmarket.com

48 saat zaman ayarı yapabilen zamanlayıcısı sayesinde ayarlanılan saatte otomatik olarak açılır.
* Konserve ve kuru mama için kullanıma uygundur.
* Yaş mamayı taze tutmak amacı ile iki adet buz torbası bulunmaktadır.

demiş de konserveyi nasıl açıyor incelemedim. olan birilerinden alıp incevlemek lazım

BAşka da araştıramadım. kesin vardır.

Yazlımını ben yaparım, yazılımı çok basit de donanım lazım

www.youtube.com

marangozluk işlerini becerebilsem kendim de yaparım aslında
  • CursedChico  (24.09.19 00:54:21 ~ 00:57:18)
Şunlardan hangisi sizce ıslak mama için de uygun? temzizliği zor, bozulması olasılığı var ama başka çare yok

www.gittigidiyor.com
  • CursedChico  (25.09.19 09:59:36)