Erkek knk

Ben erkeğim , 10 senelik kankimde erkek , son 2 senedir falan bağımlılıklarım ve ruhsal dengesizliklerimden dolayı fazla cana yakın değilim herkese soğuğum. Ama bu arkadaşımda yıllardır yapmadığı şeyler yapıo, 1 hafta görmeyince yanağımda şapır şupur öpüo , kokluyor kafamdan öpüyor sarılıyor, kız arkadaşı var onun yanında aşkım diyor kız kendine sanıo bende öyle, şaşırdım diyor aslında bana anlanlatıyormuş, arkadaşım baya dalgın saftirik bir insan. Aşkımı dalgınlığına veriomda kızın yanında bende rezil oluyorum, geçen buluştum sokağa indim adam yanağımda şap öptü annem balkonda , amk elde manitada yok gay damgası yicez durduk yere napıcam ben bu salakla.

Sen de boş diil gibisin

  • Delay Fuze  (21.09.19 17:25:54)
Arkadaşının eşcinsel olduğuna emin misin?
Eğer eminsen ve sen bir eşcinsel değilsen bütün irtibatını koparacaksın. Bu kadar basit.
Arkadaşının eşcinsel olup olmadığını anlayacak olan kişi sensin.
Dikkatli ol, iyice muhakeme et çözmeye çalış ne bileyim
  • yesil basli govel santor  (21.09.19 17:30:20)
Boşum kardeşim ben

  • docrivers  (21.09.19 18:01:10)
Durum şu . 10 senelik arkadaşım ve son 1,5 iki senedir böyle , ama en son bi kafa atıp sakat bırakacağım,dünyanın en barzo insanıydı bu bir anda italyan erkeği falan mı olduğunu düşündü acaba

  • docrivers  (21.09.19 22:13:20)
Evet sanırım. Çok insan tanıdım kendisi baya saftirik iyi niyetli alık biridir. Yoksa 10 arkadaşımdan 9u beni yanaktan bu şekilde öpse döverim, ama bu çocukta alıklık beni ulan bu salak yine nelere özeniyorda bana ekstra sevgi gösterdi diye sorguluyorum. Her geçen gün yitirdiği maskülenliğinin yanında gayet aklı başında cin gibi bir manita yapması ise ayrıca tuhaf bir kişilik yapıyor onu, saatlerce azarlarım tavsiye veririm kızarım gık demez , seninde eleştirilmen gereken yanların var diyip bir gün üzerime gelmemiştir ki özel hayatımdaki falsolarla her dakikam adeta carlosun fransaya attığı gol gibi.

  • docrivers  (22.09.19 06:15:04)
son zamanlarda yaptiysa kiz arkadasini, onun heyecaniyla sevgi pitircigina donusmus olabilir. baska bir arkadasindan kazik yemis ve senin degerini anlayip seni daha cok sevmis ve sevgisini belli etmek istemis olabilir. ya sarilip opmelere gaylik maylik damgasi vurmayin. biz kizlar opuyoruz birbirimizi ama lezbiyen mi lan bu demiyoruz. erkekler de oper sarilir. ne var bunda?

  • batlegolas  (22.09.19 17:05:52)
Ben zaten gay olduğumu ima etmedim arkadaşımın, gay bile olamayacak kadar saftirik bir insan , korkar yani öyle şeylerden

  • docrivers  (24.09.19 00:56:54)