Casanovalar bakın hele

Selamlar ahali.

Geçmişte aramız bir sebepten bozulmuş, şimdilerde ise ufak ufak buzların erimeye başlayıp flörtümsü bir durum olmaya namzet bir hanimkizcegiz var.

Yeni işe başladı ve pek istediği gibi çıkmadı şuan için, bugün konuşurken bu durumdan ve genel diğer konulardan duyduğu mutsuzluktan v.s bahsetti.
Gece vardiyasinda çalışıyor, bugün is yerine ufak tefek gülümsetecek, kendini iyi hissettirecek atıştırmalik gibi bir şey yolliyim diyorum. 3-4 yıldır uzağım romantizm işlerine, aklıma lahmacun felan geliyor o kadar kalaslik seviyem diyim şuan için(face palm) :))

Benim için bir öneriniz var mi?

Tatlış bir hareket olur bence. Açıkçası lahmacun yollansa benim hoşuma giderdi ya, sen onun yerine minik çikolataların olduğu bir kutu yollayabilirsin.

  • tuzluleblebi  (20.09.19 19:50:47)
bence kendin bi kutu hazirlasan icine marketten (kahve dunyasi filan da olur) guzel cikolata kek kraker kuruyemis vs. minik minik cay ve/veya kahve paketleri koyup gonderebilirsin. yani ben oyle bi kutu alsam hosuma giderdi. kahve onemli :)

  • in vino veritas  (20.09.19 22:08:40)
Gecmiste araniz bozulmus birinden bisey beklemeyin. Evet aci konustum. Tecrube de ...

  • tunaktunaktun  (21.09.19 06:12:25)
Bi hamburgere huzur icinde çözdük olayi :))
Hamburger hastasiydi bu onu hatırladım, hem kendime hem ona hamburger söyledim, onunki benimkinden 10 dakika gec gidecek şekilde. Kendiminki geldiğinde fotosunu attim bu off cok kötüsün felan, 5 dakika sonra hamburgerci is yerinin kapısına dayandiginda kaptim pointleri.

@tunak, evet haklısın o gerçekliğin farkındayım bu yüzden hayalperest yaklaşmıyorum, merak ettiğim bir kaç şey var bu sebeple kişisel alanımda kalmasını istiyorum.
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (21.09.19 18:38:23)