kadıköy ulaşım sorunsalı

iyi geceler.

moda-bostancı arasında daire bakıyoruz e-5'in altında.

bütçe kredi ile 750 bine kadar çıkarız gibi. çok çok güzel fırsat bir şey düşerse durum değişir :)

şimdi bende elden düşme bir araba var işe gidip geliyorum.
hanımda araba yok.haftanın 4 günü işe gidiyor toplu taşıma.
benim araba bozuluyor toplu taşıma kullanıyorum.

benim iş yeri ümraniye tarafında hanım karşıda. benim işyeri karşıya taşınabilir veya altunizade tarafına belli değil.

kredi ödersek araba bize haram olur. benzine yeni zamlar gelecek sanırım.

toplu taşıma ve araba kullandığımızı varsayarsak nereden ev almak daha mantıklı.

teşekkürler.

Ümraniye'de oturuyorum.
Öncelikle önümüzdeki birkaç yıl içinde açılacak olan dudullu-bostanci metro hattı güzergahını incelemenizi ve bu güzergaha yakın bir noktadan ev almanızı tavsiye ederim.
Onun dışında bostancı köprüsü üzerinden gelen 19d hattı var, mutlaka haberiniz vardır.
Ama Bence arabayi satın savın metro varken ve ev alıyorken araba önemini kaybediyor.
Metroya yakınsanız isyeriniz altunazidaye taşınsa bile dert değil. Dudullu metorusu ardindan aktarmayla Üsküdar metrosu derken yarım saatte isyerinize varabilirsiniz
  • yesil basli govel santor  (17.09.19 02:21:48)
Ilave: yine birkaç yıl içinde açılacak olan Göztepe-umraniye metro güzergahı çevresi de iyi bir seçenek olur. O da
Moda-bostanci sathında kalıyor.

  • yesil basli govel santor  (17.09.19 02:28:30)
dediginiz guzergah cok genis bir alan. ben bostancida oturuyorum. karsiya marmarayla ya da metro+metrobus ile geciyorum. verdiginiz fiyata buralarda sifir ev bulunuyor su aralar.

  • 65 derece  (17.09.19 14:07:52)