Sevgilisi olan erkegin ortak arkadaşlari olan kiza bunu demesi normal mi?

Senaryo şu:
Bir cift var.
Erkek: A
Kiz:B
Ortak arkadaslari olan kiz: C
Oğlan yani A ayni yerde çalıştığı güzel bir kıza yani C ye, C instagramda güzel ciktigi bir fotoğraf paylastiktan sonra ozelden uuhhf ateş ediyorsun tarzında bir şey yazmış. C de bunu B' ye gelip A' nin rahatsiz eden fazla samimi hareketleri var deyip insatgram olayini anlatmis. B de gidip A ya kizlarla arana biraz mesafe koysana bak C bu olayda rahatsız olmuş demiş. A da C icin salak kiz ergen mi bu tarzında bir şey demiş.

Ben açıkçası A nin C ye zarf attigini düşünüyorum. Ama arkadaşim B ise A nin safligindan öyle bir şey dedigini düşünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

yaşları söylemeyi unutmuşsun

  • nahtoderfahrung  (16.09.19 22:49:58)
Yaşlar:
Kizlar yani b ve c:25
Erkek yani a:28
  • Bartebly  (16.09.19 22:52:23)
1 tane örnekten komple bir insanın ne yaptığını ne düşündüğünü anlamamızı mı bekliyorsunuz gerçekten?

A belki herkese aynı üslupla yaklaşıyordur, bir erkeğe de benzer mesajlar atıyor olabilir. Veya tamamen sizin düşündüğünüz gibi koşar adımlarla yürüyordur C'ye. Belki B gerçekten öyle düşünmüyordur, olayı bildiği halde problem etmiyordur ama ortamlarda da size öyle söylemiştir. Her şey, hepsi olabilir. Bu insanları tanımadan, genel tavırlarını, üsluplarını, karakterlerini bilmeden burada anca işkembeden sallamış oluruz.
  • hadsafhada  (16.09.19 22:54:36)
Sevgilisi olmayan kiz erkegin yakın bir arkadaşı ise dalgasına falan demiş olabilir ama aralarındaki şey sevgilisinin arkadaşı sıfatından ibaret ise net erkek iş atmış kız böyle yapınca off kezban iste savunmasına sığınmış.

  • ceann deas  (16.09.19 22:57:13)
Sen haklısın

  • Delay Fuze  (17.09.19 00:05:49)
Ben de senin gibi düşünüyorum.

  • datnet  (17.09.19 04:41:48)
Tanımadan bilemeyizki. Yani sağlıklı cevaplar alamazsın bence bu konuda.

  • johny guitar  (17.09.19 05:45:28)
(yakın yaşta erkeğim) ben derim gayet de. benzer sözler etmişliğim çok oldu... ama ben kadınlara "zarf" atmayan biriyim, bunu da çevremdeki herkes bilir.

  • inekadam  (17.09.19 09:10:45)
A kesinlikle C'ye iş atmış. Tipik bir *mcı erkek hareketi.
C aşırı adamlık göstererek bunu B'ye anlatmış helal olsun herkes yapamaz bunu.
B erkek arkadaşının arsız bir *mcı olduğunu kabullenmek istemediği için kendini kandırıyor ama zaman gösterecektir ona da.
  • jacque  (17.09.19 09:28:23)
zarf attığını düşünmüyorum. ben de arkadaşlarıma böyle diyorum, hiç de kezbanlaşmıyorlar.

  • dafuq  (17.09.19 17:46:42)
A geyigine yazmis, C tam bir kezbanmis. B durumu hic kafasina takmasin.

  • kanzukunyedigidurum  (17.09.19 20:14:19)
@ceann deas +1

Zaten asiri samimi olsalar, kiz bunu sorun etmezdi.
A hem yilisik hem de sucu kiza atmis.
  • chitosan  (17.09.19 21:21:56)