İnstagram kızlarının neden en az 1 kedili ya da köpekli fotoları var?

hatırlatma: sadece tespit.

aşağı doğru inip bakıyorsun ya fotolara? ona story mi deniliyor? neden istisnasız olarak hepsinin profilinde en az 1 kedi-köpek resmi var?

neden koyun/fare/tavşan/kuş değil de kedi ya da köpek?

neden erkekler değil de kadınlar?

15 sene önce "paris hiltona özeniyor." diye dalga geçilirdi.

farz mı oldu?

hadi şimdi aklınızdan güzel, en azından az ünlü ve min 50 fotoğrafı olan bir kız ismi geçirin ve deneyin, doğru olduğunu göreceksiniz.

bir zamanlar mecliste bıyık araştırması yapılmıştı. mecliste 6 ve daha fazla çocuğu olan vekillerin hepsi bıyıklıydı. bu da onun gibi ilginç bir gerçek.

şimdi aklıma sigortam.net'in göğüs dekolteli reklamında oynayan kız geldi. bakalım kedi/köpekli resmi var mı.

edit: aha valla var.

edit2: pelin karahan ın da çıktı köpeğe.

şimdi geniş alınlı yandaş sunucuya bakıyorum.

edit3: Allah'ım tespit kralı oldum! onun da köpekle resmi çıktı. şimdi de dudakları tuhaf çekikgözlü kızı aratcam. adını şimdilik bilmiyorum.

edit:4: dudaklı kızı google'da ararken google öykü gürel diye benzer kızı önerdi. onun da köpeği var. dudaklı kızı arıyom şimdi.

edit5: dudaklı kız dediğim demet özdemir. kedili fotosu var. son olarak çok güzel olmasa da şebnem ferah a bakıyorum.

edit6: şenmen f.nin ki hemen çıktı. önere önere aime gülşen e kadar geldim. o da 2 yıl önce koymuş.

kedi köpek yaygın ve sokakta bulması daha kolay olduğu için olabilir, benim de inek ve eşşekle selfi çekmişliğim var ama bu lüks herkesde yok :d

  • nahtoderfahrung  (15.09.19 20:32:55 ~ 20:33:02)
çünkü insanların en yaygın evcil hayvanları kedi ve köpek, ne demek niye koyun değil de bunlar, anlamadım neresini anlamadığını.

olayın instagram kızlarıyla ya da güzellikle alakası yok, çirkinlerin de var fotosu. benim de var, erkeklerin de var yani. kedi ve köpek bakması, sevmesi, izlemesi eğlenceli hayvanlar. internetin temel fonksiyonlarından biri kedi-köpek foto ve videosu görmek zaten.
  • Bruce  (15.09.19 20:34:12 ~ 20:35:23)
Bu sorunun icerdigi temel konu-bahsini ettiğin ya da edebileceğin hesaplardaki- çok basit: Neden bir cafede fotoğraflari varsa o yüzden. Yani ekonomi ile alakali bir durum, temelleri hep aynı; bu fotoğraflar hatira niteligi taşısin diye değil cazibe merkezi olmalarina katki sağlasin diye varlar. Nasıl ki yolun ortasinda taytla çömelmiş poposunu dışarı cikartmis fotografin "işte bu da benim götüm" temasi taşımadigı gibi.

Bu tür konularda cok konusmaya gerek yok, bunlar ikiyüzlü insanlarin çiğ kaldığı konular ve temelde şu mekanizmayla çalışır; "eden kurtulur diyen kurulamazmış"

Ekmeginizi sessizlii içinde yiyin, ve onları destekleyin.
  • mete kudur  (16.09.19 00:50:55)