referans mektubu işi...

bir yurt dışı bursu için uğraşıyorum. referans mektubu için şöyle bir kriter var: "ders aldığı ya da birlikte çalışma yürüttüğü bir öğretmen, ya da işini kontrol eden birisi". bununla birlikte benim tam da bursun konusu olan türkçeyi zamanında öğretmeye çalıştığım yabancı bir profesyonel de var. adam da sağolsun bayağı güzel bir tavsiye mektubu yazmış ama yukarıdaki kriterlere doğal olarak uymuyor. sizce çıkarayım mı bunu?

ek belge bölümüne yükleyebilirim ama bu sefer gizlilik ihlal edilmiş olacak.

  • sanat guresi  (15.09.19 14:27:25)
bu arada referans mektubu sahibi unvanı için öğretmen ve müdür ile birlikte "other" diye bir kısım da mevcut. halihazırda iki mektuba daha ihtiyacım olduğu için şimdilik böyle bırakacağım gibi. eğer diğer şahıslardan alabilirsek önerilerinizi uygulamaya çalışayım.

  • sanat guresi  (15.09.19 15:08:49)