Haczedilmis bir arabam var, icra için açık artırma yapıldı. Ya şimdi?

5 Eylül de açık artırma ile birisi en yüksek teklifi vermis.
Kalan miktarı da bugün yatırmış. Benim toplam borcum 35 bin TL.
Aracım 31 bin TL ye satıldı. Daha evvelden 15 bin TL ödemiştim.
Aracın haczedilmesi ve satılması arasında 150 gün geçti. Sanırım 11 TL otopark ücreti var bu da 1650 TL yapiyor. İcra için yaşanan surecten 31 binden ne kadarı bana ait olacak?

Daha evvelden 15 bin TL ödemiştim cümlesi kafa karıştırabilir: icra için maaşımdan kesile kesile 15 bin TL oldu. Araba da 31 bin TL ye satılacağı sonuçlandı.

  • lion de la Turquie  (11.09.19 13:57:07)
icra dairesi araç satışı için ne kadar masraf yaptıysa masrafı içinden kesecekler, yediemin ücreti otopark ücreti vb. tüm masraflar düşecek kalan kısım borcundan düşülecek dosyanın borcuna yetiyor ve artıyorsa artan kısım aracın üzerinde başka hacizler varsa o dosyalara paylaştırılacak. istersen özelden ulaş detay verirsen biraz daha bilgi verebilirim.

  • baharat  (11.09.19 14:38:51)
Koca insignia , 31000 tl 'ye mi gitti ? :( Bu icradan satışın ....... Geçmiş olsun.

  • synax  (11.09.19 15:43:23)
Hayır Honda Civic giden. Insignia yi hondayi haczettiklerinden dolayı aldık eşime.

  • lion de la Turquie  (11.09.19 16:03:58)