cannabis store amsterdam dükkanları

avrupa'da çeşitli şehirlerde varmış bu dükkan. aşağıdaki mesela selanik'te bulunan dükkanın sitesi. burada sadece yalanda cannabisli şeker filan mı satılıyor yoksa tütün de saılıyor mu? burada tütün ürünlerine bakınca var görünüyor. böyle birçok şehirde varsa bu amsterdam'da serbest geyiği nedir, buralarda da var işte? hollanda coffee shoplar vs. olduğu için mi bu kadar mesele oluyor.

translate.google.com.tr

bilgi notu: amsterdamda da yasal değil aslında sadece suç değil.(legal vs. decriminalized)

aradaki fark kimyasal madde içeriğinde. Avrupada çoğu ülkede CBD denen ve ota rahatlatıcı etkisini veren madde yasal yani içeriğinde THC yani ota kafa yaptıran madde olmayan ot ve ot ürünlerini satmak serbest. Burada gördüğünüz de sadece cbd içeren ürünler.

Hollanda genelinde ise THC kontrolü bulumuyor.
  • qwertqwert  (03.09.19 00:15:48)
Sienada bir tanesinden alışveriş yapmıştım. Her üründe ot bulunmuyor, sadece ot aroması bulunuyor (şeker mesela). Ama çikolatada, şarapta cannabis vardı.

  • kojonotsuki  (03.09.19 09:55:34)
Linke bakınca çok şaşırdım. Selanik'e bi kaç kez gittim ama hiç fark etmemişim :(

Prag'ta özellikle çok bulunur bu tarz dükkanlardan ama ürünlerin içinde sadece aroma vardır. Yine de sokakları Amsterdam'dan çok ot kokar. Balkanlardan da Cannabis ve Cocain Vodka almışlığım var ama tabii ki içlerinde bu maddeler yok :D
Amsterdam'da ise her şey gayet ortada ve esrar dışında ex, mushroom vb. ürünleri de serbestçe alabiliyorsunuz.

İş yerinde olduğum için siteyi inceleyemedim ama kargoyla sorunsuz yollansa ne güzel olurdu..
  • jacque  (03.09.19 10:20:31)
prag'a gittim ben de gördüm ama doğrudan bu değildi ordakiler. onlar baya bakkalda şeker filan satıyorlardı, bu baya zincir gibi işte çeşitli şehirlerde var. ama sonuç olarak benzer şeyler anladığım kadarıyla.

  • duyuru  (03.09.19 10:38:56)
Viyana'da baya var bu dükkanlardan ve bahsedildiği gibi CBD etken madde benim de görebildiğim kadarıyla. hazır sarılmış olarak da satılıyor, keyif için mi uyumak-rahatlamak için mi diye sordu bizim girdiğmiz dükkandaki görevli, ona göre veriyor hazır sarımlıkları, bir sarımlık 20 Euro idi, 6,4 ile çarpınca baya pahalı geldi bana. Diğer ürünler şeker-bisküvi içine aroma katılmış şeyler bir de bunların içimine dair zamazingolar satılıyordu.

  • candanag  (03.09.19 11:14:46)