Fener transferleri nasıl yapıyor?

Fenerin FFp anlaşması yok mu? Bu bonservisleri basıl verebiliyor? Cezayı göze alarak mı yapılıyor bu trasnferler?

Evet. Fenerbahçe ya herro ya merro deyip şampiyonluğa oynamak istiyo. Bana göre her şekilde battı

  • Delay Fuze  (01.09.19 15:03:43)
Yapılan anlaşmaya uyulmadığı için bu sezon kupalardan men edilme ihtimali vardı ama UEFA kupalara katılabileceğini, kupa gelirlerinden kesinti yapılacağını söyledi. Yani şu için ekstra bir ceza sözkonusu değil, ceza zaten verildi. Aynı durum devam ederse, transferde pozitif bakiyeye geçemezse 2020-21 ve 2021-22 sezonlarındaki transferlerin kupalarda yer alamama ihtimali var ama şu an satılan-alınan oyuncularla nasıl bir denge sağlandı bilmiyorum. Satılan oyuncularla bakiyede denge sağlandıysa kesilen ceza yarı yarıya düşecek.

  • angelus  (01.09.19 15:08:30 ~ 15:12:36)
sattığın kadar al seneye başlıyormuş onlar için bildiğim kadarıyla. ayrıca 16 milyonluk bir satış yaptılar, o paradan harciyacakları bir miktar kaldı.

  • Neill  (01.09.19 15:09:57)
eljif elmas işinde de katakulli döndü gibi. futbol piyasasında bi enflasyon var ama yine de 16m nedir XD aynısını galatasaray da yapmıştı sanki

  • glamdr1ng  (01.09.19 15:56:34)
Yukarıda "ya herro ya merro" diyen kişi yanlış bilgi vermiş. Fenerbahçe bu transfer döneminde hala 5.86 mil euro artida. Ayrıca ffp bu yıl uygulanıyor.

  • austra  (01.09.19 16:12:26 ~ 16:13:19)
Pardon yanlış biliyormuşum

  • Delay Fuze  (01.09.19 16:13:34 ~ 16:13:54)
peki fenerin bu sene kar göstermesi gerekmiyor mu? transferde değil genel toplamda

  • Jeckson  (01.09.19 16:27:45 ~ 16:28:09)
Transferlerden gelen paranın harcanandan çok olması gerekiyor, tek kriter bu ama o bu sezon için geçerli değil, bu sezonla ilgili karar temmuz ayında verildi zaten; bu sezonun sonunda Avrupa kupalarına giderse gelirlerden 2 milyon Euro kesilecek, eğer 15 ekime kadar denge yakalanırsa ceza 1 milyon Euro'ya düşecek. Yok eğer bu sezon da bakiye ekside olursa 2020-21 ve 2021-22 sezonlarında yapılan transferler Avrupa kupalarında yer alamayacak. Yani bu sezon için başka bir yaptırım yok, bu sezonun dışında önümüzdeki iki sezonun cezası, eğer bakiye pozitif olmazsa, o sezonun yeni transferlerin Avrupa kupalarında yer alamaması olacak. Bunların dışında bir olay yok.

  • angelus  (01.09.19 16:37:41)