Canlı bahis kazanan kupon ne zaman yatıyor?

Kazanan kuponun ücreti ne zaman yatıyor hesaba?

Bir de şu anda en iyi bahis sitesi hangisi? Bilyoner batırmış durumda ama İddaa ana sistemden dolayı gibi geliyor.

Iddia ana sitesine kaybolsam sorunlar çözülür mü?

İddaa nin ana sitesinde oyun oynayamazsiniz

  • kisa  (31.08.19 15:46:41)
Nesine iyi durumda. Arka planı, basitliği ile diğerlerine fark atıyor.

  • valarmurgulis  (31.08.19 15:47:16)
bilyonerde oynuyorum da bahisler karman çorman, çifte şanslar bir kısımda, maç sonucu bahisi ebesinin orekesinde. bilerek mi bu kadar karıştırıyorlar acaba? millet kolay kolay bahisi bulup da rahat rahat canlı oynamayasın diye mi acaba?

Bir de oranlar net %20 az illegale göre. Bunlar bizden aldıkları bahisleri yurtdışı bahis sitelerinde kendileri oynuyorlar oyle değil mi %20 komisyon avantası ile?
  • Jeckson  (31.08.19 15:50:57)
@Jeckson ciddi misin?
Adam oyun oynansın diye site kurmuş oynanmasın diye geç mi yapacak?
Ya da cidden illegalde miniynatacaklar?
Ciddi ise söyleyeyim ikisi de hayır.
  • kisa  (31.08.19 15:54:32)
bahşs borsaları yok mu orada oynuyor bu şirketler. %20 hayvani bir avantaj veriyordur bunlara

Yahu çifte şans bile oynanmıyor bu canlıda. manchester maçı dk 73 maç sonucu machester çifte şans oynatmıyor. manchester kazanır oranı 1.95 bu arada

bu nasıl canlı anlamadım?
  • Jeckson  (31.08.19 16:05:16)
Oynamiyorlar.

  • kisa  (31.08.19 16:06:41)
Kazanırsan 3-5 dakika içinde yatıyor.
Bilyoner bugün beni çıldırttığı için paramı çekip kalıcı olarak sildim. 1-2 ay iddas oynamam. O zamana kadar en iyi sitenin hangisi olduğu belli olur.

Ama ne yaparsan yap şu anda bilyonerden uzak dur. Canlıda çok güzel paralar kazanıp cebe atabilecekken kuponlarımı oynatmadı.
Maçlar çok geriden geliyor, normalde dakika 60 ise bilyonerde 50 filan gösteriyor.
Saçma sapan oranlar var.
Ve çook yavaş. Sen oynayana kadar oranlar değişiyor.
  • adwokat  (31.08.19 19:40:03)