Spor salonunda duş alanlara sorular

1- Spora gittiğiniz çantada şampuan , duş jeli, temiz çorap iç çamaşırı,

neler koyuyorsunuz?

2- Spor sonrası duş alanına girerken elinizde duş jeli şampuanla mı gidiyorsunuz duş kabinine ve terlik; yoksa sadece geçiştirmelik suyla mı duş alıyorsunuz bir şey götürmeden?

3- SPora geldiğniiz iç çamaşırlarını spor öncesi çıkarıp, spor kıyafetlerini giyerken ayrı spor iç çamaşırları mi giyiyorsunuz yoksa her spor + duş sonrası yeni iç çamaşırı mı? Yani o günkü iç çamaşırınızla spor yapıp duş sonrası temiz iç çamaşırı?

1. hepsi + yüz ve banyo havlusu tabi, temiz tshirt bi de
2. girerken şampuan, duş jeli (ikisi de küçük seyahat kiti boyutunda), iç çamaşırı, havlu.
3. sporda aynı çamaşır, spordan sonra çamaşırları duşta yenisiyle değiştiriyorum.
  • sheeper  (22.08.19 23:42:49)
hicbirini koymuyorum. havlu sampuan spor salonunda var. sampuanla dus jeli ayni sey zaten. temiz corap ic camasiri gereksiz zaten sabah evden cikarken temizini giyiyorum.
zaten spor yaparken atlet giymiyorum. dus aldiktan sonra da ayni donu tekrar giyiyorum.

  • hot potato  (22.08.19 23:45:31)
1) Küçük bir çanta makyaj çantası gibi içinde minik kutularda şampuan, duş jeli, tarak, toka.
İç çamaşırı, çorap.

2) Seyahat paketleri var ya küçük kutular onlardan kullanıp şampuanımı duş jelimi elimde götürüyorum minikler zaten. Terlikleri kabinin hemen önünde çıkarıyorum.

3) O günkü iç çamaşırıyla spor, duş sonrası yeni çamaşır.
  • mutekebbir  (22.08.19 23:47:13)
Direkt eve gideceksem saçımı bile yıkamadan sadece bedenimi yıkıyorum teri gitsin diye, kurulanıp eski eşyaları giyip çıkıyorum. Evden salon arası yürüme zaten, hızlıca eve geliyorum.

Spor sonrası topluma karışacağım işler varsa, şampuan, duş jeli, ince bir havlu, temiz iç çamaşırı.

Duşa da havlu omuzumda çıplak gidiyorum, terlik yok.
  • velvetmorning  (23.08.19 00:31:36)
Terliksiz takılanlara allah yardım etsin, oralara işemeyen yok ya. Milletin pisinin terinin aktığı yere asla çıplak ayak basamam

  • garavel  (23.08.19 03:49:19)