Atasehir'de guzel site ici ev arayisi

dudullu org. sanayide calisacak arkadasim.
atasehir tarafinda site ici, ici eski olmayan bildiginiz siteler yada mahalle/bolgeler var mi?

edit: max 2000 2+1 icin. aidati da max 350-400 olabilir.

Bütçe nedir ? Oda sayısı nedir ?
Dediğin şey İstanbul’un her yerinde var.

2+1 ve yeni ise araşehirde 2700ü gözden çıkarmalı, 2700 altı arıyorsa şerifali bakabilir
  • okumakserbestbegenmeksart  (19.08.19 23:35:10)
O tarafın trafiğini çekmesin. Çekmeköy çok daha mantıklı tercih olur. Hem o paralara çok daha iyi yerde oturur hem daha yakın olur

  • goodman  (20.08.19 00:03:42)
Eğer kendi aracınız ile işe gideceksiniz ümraniye tatlısu mahallesine bakabilirsin. Ataşehire yakın ve sakin bir semttir. Polaris Tower da 2+1 ler 1700 civarı

  • aceken  (20.08.19 07:36:33)
ataşehir içerenköy ve küçükbakkalköyden baksın. araba ile giderse de yakın. diğer durumda da zaten bostancı dudullu minibüsleri var sürekli geçen onları kullanabilir.
Bu sırada içerenköy falan bayağı güzel bir mahalledir.

  • kraldan cok kralci  (20.08.19 08:32:40 ~ 08:33:03)
iki bin liraya doğu ataşehirden cok rahat 2+1 bulabiir, hatta şanslıysa içi tadilatı 2+1 bulur. sarı sitede atatürk mahallesi olarak aratsın.

  • nuisance  (20.08.19 08:49:10)