Tam dis protezi hakkinda bilgi sahibi olanlar bakabilir mi?

Merhaba, annem icin tam dis protezi yaptirmam gerekiyor. Birkac yerden fiyat aldim. Fiyatlar degisken fakat kalite farki sordugumda tatmin edici bir cevap alamiyorum. Hepsi akrilik oldugunu soyluyor. Baska bir detay yok. Konu hakkinda bilgi sahibi olan birileri varsa en iyi kalite icin hangi malzemeden olmalı, neye dikkat edilmeli gibi sorulari yanitlayabilirse cok sevinirim.
Tahmini fiyat ve istanbul anadolu yakasi icin tavsiye dis klinigi de yazabilirseniz (mesaj da yazabilirsiniz) cok guzel olur.
Tesekkurler

ozel yerine devletin dis hastanesinden randevu alin, ucretsiz yapiliyor

ozelde ya da devlette iyi yapilamadiginda kullanim sorunlari cikiyor, provalarda tam olarak annen surasi yuksek burasi vuruyor falan derse uygun sekilde yaparlar

annem ve babam icin once ğara ile ozelde yaptirmistim, babam kullanamadi, sonra devlet dis hastanesine goturdum, onlarin yaptigini da ilk etapta alisamadi sonra alisti ama

tam dis protezi olunca biraz sikintili oluyor, tam uymuyor, oturmuyor, net
cede insanin gercek disi gibi olmuyor
  • exlibris  (18.08.19 09:20:58)
Devlet dis hastanesi icin muhtemelen cok sira beklemek gerekecek. Saglam dislerini aniden kaybettigi icin onlara takilan diger takma disleri de takamiyor. Dolayisiyla biraz hizli yapilmasi lazim. Fiyat aliyorum 4-5 bin tl diyen de var 25 bin fiyat veren de var. Farki da anlamiyorum pahali olan ne avantaj saglayacak bilemedim. Daha rahat kullanildigini bilsem ona gore butcem yettigince kalitelisini almaya calisacagim.

  • flood  (18.08.19 10:59:21)